x-kom hosting

Jaki procek ?

IronMaidenMen
utworzono
utworzono

Witam!

Czytałem wiele na temat Duo vs. Quad ale nadal nie jestem pewny jaki kupić. Większość argumentów mówi że lepszy do gier będzie C2D, Ja jednak chcę kupić kompa na okres ok 5 lat a nie 2 czy 3 i nie jestem pewien jaki procek wybrać. Doradźcie mi .

filip955
komentarz
komentarz

Raczej nie kupuje się procka na 5> lat. Jeżeli już tak mocno chcesz, to raczej C2D chyba, że używasz kompa do grafiki 3D to Q4D

IronMaidenMen
komentarz
komentarz

właśnie ja mam kompa co ma 6 lat :D ale sie trzyma

pego parametry to

Procek Althon 1Ghz

256 RAM

Karta graficzna GF 2 64 mega :D

Gość
komentarz
komentarz

Nie opłaca się kupować 4 rdzeniowych procesorów- Jak na tą chwilę

Lepszy jest Core 2 Duo ;)

robertos08
komentarz
komentarz

Jaki budżet masz?

tofik177
komentarz
komentarz

Podstawą jest dobra płyta główna tu skup swoja uwage, narazie mozesz zakupic c2d a potem ewnetualnie wymienic na quada bo narazie to raczej nie ma sensu.

zibi1993pl
komentarz
komentarz

jesli 2 jajowiec to C2D 8500 a jak Q to 8200 + duze oc bo pieknie sie kreci :)

DeNeB
komentarz
komentarz
jesli 2 jajowiec to C2D 8500 a jak Q to 8200 + duze oc bo pieknie sie kreci

Z E8500 sie zgadzam.Ale ja bym nie brał Q8200 moim zdaniem ten procek to nie wypał :P Jezeli juz z Quadow to Q9550 ktory kosztuje prawie 2 razy tyle co E8500 ;)

Gość
komentarz
komentarz
8200 + duze oc bo pieknie sie kreci

rzeczywiście się pięknie kręci z takim mnożnikiem...

Mag Magik
komentarz
komentarz
jesli masz duuuuzo pieniedzy wybierz cos z Intela (ich procesory sa wydajniejsze ale duuuzo drozsze)

?

w cenie twojego 6000+ jest E5200, który mimo mniejszego zegara na standardowych taktowaniach ma porównywalną wydajność. Dochodzi do tego element jak OC, Intela można śmiało podkręcić nawet na BOX'ie do 3.3GHz co jest powiedzmy kompromisem pomiędzy wydajnością a hałasem. 6000+ nie podkręcisz dużo, ba podkręcenie go o 300MHz to początki jego górnej granicy.

ale osobiscie bym kupil tego Phenom'a i podkrecil

Ciekaw jestem ile byś go wykręcił.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.