x-kom hosting

Grafika w granicy 150 zł

dziku292
utworzono
utworzono

Witam

Chciałbym zakupić albo nawet muszę zakupić kartę graficzną ponieważ stara to 64mb zintegrowana.

Proszę abyście pomogli mi w wyborze bo zbytnio się nie znam na tym. Kwota którą posiadam to tak w granicy 150-170 zł.

Oto Konfiguracja mojego Kompa

Procesor AMD Sempron 3000+ 1,8GH

Ram: 768MB

Dźwięk: Realtek HD

Płyta głowna: Asus Motherboard

Zasilacz: Codegen 300W

Aha karta powinna posiadać wejście PC Express

Za pomoc bardzo dziękuję

________________________________________________________________________________

________________________

POZDRAWIAM

heex307
komentarz
komentarz

Do tego Semprona nie wkładałbym nic lepszego niż 7600GT DDR3 lub 2600PRO/XT DDR3.

Mag Magik
komentarz
komentarz
Asus Motherboard

tiaa, a możesz podać konkretny model?

filip955
komentarz
komentarz

W biosie można zwiększyć pamięć zintegrowanej karty, kosztem RAM.

Polecane przeze mnie:

klik

klik

link

Walkman
komentarz
komentarz

do tego zasilacza ja bym włożył Max 6800gs 256mb drr3 , ale i tak bym sie o nią bał

codi to strach .... AAA aaa

Nocturn
komentarz
komentarz

Walkman ma racje 6800GS to chyba max dla tego procesora. Podzielam tez jego zdanie jeśli chodzi o Codeszit, wielu z moich znajomych miało te zasilacze w starych komputerach, właściwie każdemu się popaliły przy okazji paląc coś gratis, zresztą skoro powstają o nich piosenki, hymny, wiersze i antyreklamy to coś w tym jest prawda? :)

Tak więc ja proponuje używanego 6800GS + Fortron 350W.

Walkman
komentarz
komentarz

tak ale radze zwrócićuwage , że na allegro jest wiele podrób fortona (które są równie aktywne co codeegen) należy na nie zwracać uwage

PS. chyba chodziło CI o Pci - expres :P a nie o PC expres

dziku292
komentarz
komentarz

Posiadam nowy zasilacz Powertec 350W czy taki byłby lepszy od starego ? ? ?

A na tym 6800GS nie wiecie czy poszły by nowsze gry typu Fifa 09 ? Bo głownie oto mi chodzi żeby móc pograć se w nowsze gry. I powiedzmy że mam tego Powertec-a czy to coś zmieniło by w wyborze ?

PS: Nadal proszę o wasze porady i typy kart

filip955
komentarz
komentarz

Wybierz coś z tych co poleciłem.

Mag Magik
komentarz
komentarz
Posiadam nowy zasilacz Powertec 350W czy taki byłby lepszy od starego ? ? ?

beznadzieja jak ten poprzedni.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.