x-kom hosting

8600GT sonic+ vmod

Gość
utworzono
utworzono

Witam,

ostatnio zrobiłem sobie pencil moda na w.w grafie i mam parę pytań:

1) 3 dni temu zmniejszyłem opór do 510 ohm'ów, a dzisiaj zmierzyłem kontrolnie i wynosi 478 ohm co mnie bardzo niepokoi. Czy to jest normalne i czy opór będzie spadał cały czas?

2) Shadery coś mi się słabo kręcą - wyrobiły tylko 1915 Mhz przy rdzeniu 900 Mhz (zmniejszenie nic nie daje), Pamięci 1100 Mhz, nie dało by się tego jakimś sposobem jeszcze podrasować bo bardziej mi zależy na shaderach niż na rdzeniu, zważywszy na to, że jeszcze wczoraj przy taktach 850/1950/1150 (odpowiednio GPU/SHDR/MEM) było stabilnie, a dzisiaj nie mogę przekroczyć tych 1915 Mhz, bo Atitool sypie artami.

3) pencil moda robiłem z poradnika: http://sg.vr-zone.com/print.php?i=4925, ale nie bardzo się orientuję jak sprawdzić napięcie na włączonym kompie, bo na razie to jadę na wyczucie sprawdzając temperaturę (wysoka ale nie wyżyłowana ;) ). Prosiłbym o wytłumaczenie mi gdzie i jak ten miernik przyłożyć.

Z góry dzięki.

Akahan
komentarz
komentarz

Myślisz, że po v-modzie jakieś wielkie oc zrobisz, jak dla mnie to i tak duże oc 1100 na pamięciach, prawie 2000 na shaderach, na 8600GT, cóż cudów nie ma, dla mnie ta karta więcej po prostu nie może wyciągnąć...

Po za tym nawet jakie masz napięcie, ja bym tę kartę już w spokoju zostawił, i tak wysoko podkręciłeś.

Gość
komentarz
komentarz

Ok, dzięki. Tylko prosiłbym jeszcze o odpowiedź na 1-sze pytanie. Pzdr

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.