x-kom hosting

Kobieta a komputer

vaxtor
utworzono
utworzono

1.

Gdy tylko go masz, widzisz zaraz 100 lepszych i... szybszych oraz łatwiejszych w obsłudze.

2.

Każdy Twój najmniejszy błąd będzie na wieczność zapamiętany.

3.

Cały czas wydajesz na niego kasę ... a co masz? Trochę przyjemności od czasu do czasu i same zmartwienia przez resztę życia.

4.

Nikt nie pojmuje do końca logiki, wedle jakiej postępuje. Może poza innymi komputerami.

5.

Ma genialny talent do komplikowania rzeczy prostych do rangi nierozwiązywalnego problemu... a wtedy wzywa Cię na pomoc lub poddaje się.

6.

Niby Cię słucha... ale tylko wtedy, gdy postępujesz ściśle wedle narzuconych przez niego reguł.

7.

Niby to to rozumne... ale to tylko pozór.

8.

Czasem, gdy dotykasz go w niektóre klawisze, piszczy... (a czasem nie).

9.

Gdy jest obok ciebie, noc nie służy do spania...

10.

Jak go nie trzaśniesz, to się nie wyłączy.

  • 2 tygodnie później...

onna
komentarz
komentarz

Powinno się zabronić żartowania z tematu "kobieta-komputer" przez takie właśnie akcje muszę wykazywać więcej wiedzy na temat komputerów i udowadniać że wiem jak działa komputer .

Przemek
komentarz
komentarz

Powinno się zabronić żartowania z tematu "kobieta-komputer" przez takie właśnie akcje muszę wykazywać więcej wiedzy na temat komputerów i udowadniać że wiem jak działa komputer .
ale to tylko wychodzi Ci na dobre ;)
swidruxxx
komentarz
komentarz

semek711, he he zgadzam sie

onna
komentarz
komentarz

Ale to jest dyskryminacja ! ! !

Uwierzcie mi ze kobiecie jest ciężko na studiach informatycznych, zwłaszcza zaocznie.

Przemek
komentarz
komentarz

a facetowi jak kraza po necie poradnik w stylu "Jak Wychowac Mezczyzne" :>

onna
komentarz
komentarz
a facetowi jak kraza po necie poradnik w stylu "Jak Wychowac Mezczyzne" :>

Ale ja nie zamieszczam na forum takich rzeczy ;)

Przemek
komentarz
komentarz
Ale ja nie zamieszczam na forum takich rzeczy ;)
rozumiem...

Co do tej dziewczyny na studiach informatycznych... Mam dwie na roku... z czego jedna jest ze tak powiem lekko niedorozwinieta bo idac na takie studia nie widziala nigdy wczesniej kompa na oczy a druga jest z brzuszkiem i ucieknie na zaoczne... Takze nie mam zbytniego doswiadczenia a tym bardziej nie bede mial okazji znalesc sie w Twojej sytuacji ;)

onna
komentarz
komentarz

Chodzi mi o łamanie stereotypów. Ale nie zaprzeczam że są dziewczyny dla których komputer służy tylko do gg , jednak w moim otoczeniu jest zupełnie inaczej i wkurzam się w takich sytuacjach bo to rzutuje na ogół czyli na mnie też ;)

Przemek
komentarz
komentarz

Chodzi mi o łamanie stereotypów. Ale nie zaprzeczam że są dziewczyny dla których komputer służy tylko do gg , jednak w moim otoczeniu jest zupełnie inaczej i wkurzam się w takich sytuacjach bo to rzutuje na ogół czyli na mnie też ;)
tak juz zostanie i nikt tego nie zmieni...
vaxtor
komentarz
komentarz

znam 2 kobiety które są po informatyce 1 to zupełne nieporozumienie nie potrafi nawet Windowsa zainstalować.. studiowała zaocznie a 2 zna się najlepiej na kompach z wszystkich osób jakie znam więc zależy wszystko od człowieka.. a żartować można z wszystkiego :czytajto:

olej3232
komentarz
komentarz

onna, nie denerwuj się! Prawda jest taka że mało która kobieta potrafi przy kompie zrobić coś więcej niż odpalić gg, film czy jakąś muzykę, co nie znaczy że żadna nic więcej nie potrafi! Osobiście znam kilka kobiet które mają dość dużą wiedzę na ten temat!

A skoro przez takie dowcipy musisz się więcej na forum udzielać to jak tylko znajdę w necie coś w tym stylu zaraz na forum dorzucę :)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.