x-kom hosting

Problemy po instalacji karty graf.

Zjawa123
utworzono
utworzono

Dzisiaj doszła do mnie właśnie nowa karta. No więc włożyłem ją włączyłem kompa i przy każdym uruchomieniu Windowsa pokazuje się ,że trzeba zainstalować jakiś Mostek PCI do PCI, pomyślałem że to może od płyty głównej (Foxconn A690GM2MA) włożyłem tą płytę od tej płyty głównej instalowałem sterowniki z niej ale nic dalej to samo. Nie mogę też zainstalować Direxta dołączonego do płyty od grafiki. Same sterowniki graficzne się instalują ale po ponownym uruchomieniu kompa wyświetla się " Please Reinstall/update display driver and program". Miał ktoś moze coś takiego ??

BlackRaven
komentarz
komentarz

Wywal stare sterowniki od karty graficznej i potem zainstaluj nowe.

Zjawa123
komentarz
komentarz

Niestety, nie pomogło.

A jak wchodzę w ten sposób E:>Win2KXP>177.39 i zaczynam instalować sterownik to wyświetla się coś takiego:"Program instalacyjny Nvidia nie może znaleźć sterowników zgodnych z aktualnym sprzętem. Program instalacyjny zakończy pracę."

sid
komentarz
komentarz

A wyłączyłeś zintegrowana karte graficzną??

Zjawa123
komentarz
komentarz

Tak

To się jeszcze pokazuje przy instalacji Directa "wystąpił wewnętrzny błąd systemu. Sprawdź plik DXError.log i DirectX.log w folderze Windows, aby rozpoznać problem."

  • 4 tygodnie później...
makiavelli19
komentarz
komentarz
przy instalacji Directa "wystąpił wewnętrzny błąd systemu. Sprawdź plik DXError.log i DirectX.log w folderze Windows, aby rozpoznać problem."

mam ten problem jak mu zapobiec?

Zjawa123
komentarz
komentarz

Mi pomógł dopiero reinstall XP.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.