x-kom hosting

problem z odczytaniem płyty dvd

jarek4567
utworzono
utworzono

Witam, mam problem z odczytaniem danych zapisanych na płycie dvd. Szukałem pomocy w strarych wątkach na forum ale niestety nic nie znalazłem.

Rok temu zapisałem na płycie dvd firmy TDK 6 folderów, w każdym z nich znajdowało się kilka zdjęć. Płytę wielokrotnie odczytywałem i nigdy nie było z tym żadnych problemów. Dzisiaj jednak po włożeniu płyty do czytnika okazało się, że wszystkie foldery są puste, nic w nich nie ma. Jednak we właściwościach nośnika zapisane jest, że 180 mb na płycie jest zajętych, a więc zdjęcia chyba na niej są tylko ze niewidoczne.

Próbowałem używać kilku darmowych programów do odczytywania danych z płyt ale bez skutku. Czy moglibyście coś poradzić? Na tych danych naprawdę bardzo mi zależy... A może konieczne jest skorzystanie z usług jednej z firm odzyskujących dane?

z góry dziękuje

jarek

Mag Magik
komentarz
komentarz

Najprostsze rozwiązanie to takie, że pliki wewnątrz folderów są ukryte, wtedy weź Mój komputer->Narzędzia->Opcje folderów->Widok->pokaż ukryte pliki i foldery.

Jeśli to nie o to chodzi:

może tutaj znajdziesz odpowiedź

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.