x-kom hosting

Grafa w granicach 350 zl

jammal17
utworzono
utworzono

Witam mam prośbę chce kupić tą oto grafe : GeForce ponieważ chce pograć jedynie w Diablo 3 :) ( Juz w lutym )

moje pytanie to :

1. Co sądzicie o tej karcie ?

2. Czy macie mi coś innego do polecenia w tym przedziale cenowym ?

z góry dzięki za odpowiedzi

BlackRaven
komentarz
komentarz
moje pytanie to :

1. Co sądzicie o tej karcie ?

Karta dobra, napewno pograsz w Diablo 3 ;)
2. Czy macie mi coś innego do polecenia w tym przedziale cenowym ?
Ewentualnie możesz dołożyć parę złotych do 9800GT - nieco wyższa wydajność.
kozman
komentarz
komentarz

Lub radeon 3870

FrogsterPL
komentarz
komentarz
większa nawet o 1/2 fps.

Chyba o 50%? ^^ Bo różnicy o 1/2 FPS byś chyba nie zauważył xD

Mag Magik
komentarz
komentarz
Chyba o 50%? ^^ Bo różnicy o 1/2 FPS byś chyba nie zauważył xD

o 50% to na pewno nie :P

A 9600GSO podana wyżej wcale nie jest wydajniejsza od 9600GT.

Lub radeon 3870

podobna wydajność w podobnej cenie, aczkolwiek 9600GT będzie sobie lepiej radzić z AA.

FrogsterPL
komentarz
komentarz
A 9600GSO podana wyżej wcale nie jest wydajniejsza od 9600GT.

To zależy. Wg testu eGieldy, bez AA na ogół wygrywa GSO, natomiast z włączonym AA - przeważnie GT.

ivann2
komentarz
komentarz

na 9600 napewno pograsz w diablo. a jak coś można troche podkręcić

Akahan
komentarz
komentarz

Ta, ale do jakiego to kompa do tego z podpisu do Semprona, to chyba jakaś pomyłka i jeszcze jedno jaki zasilacz...

jammal17
komentarz
komentarz

Procek mam athlona 6000 a zasilacz na razie 400 W tylko ze no name :/ ale tez kupuje zasiłke. Tak na marginesie macie jakąś tanią i dobrą zasiłke do polecenia ??

DeNeB
komentarz
komentarz
Tak na marginesie macie jakąś tanią i dobrą zasiłke do polecenia ??

AMACROX WARRIOR AX450-PNF ma 400w ale bdb zasilacz ;)

Akahan
komentarz
komentarz

Ewentualnie Modecoma MC 400W, ale to będzie prawie to samo(o ile nie to samo :D)

jammal17
komentarz
komentarz

Mój zasilacz to dokładnie : PROCOMP ATX LPK9 - 400W. Jak sądzę może mieć problemy z pociągnięciem tej karty graficznej ?

Mikrut
komentarz
komentarz

Jeśli możesz dorzucić pare złotych to zakup sobie tą karte graficzną : http://qoop.pl/Karty-graficzne/GALAXY-Gefo...-10ns-675-2000/ myśle że Diablo III oraz inne najnowsze gry będą działać bez problemów , ta karta obsługuje DX10.

Gość
komentarz
komentarz

No zasiłka nie najlepsza. Pasowało by zmienić. Pociągnąć to pewnie pociągnie ale nie za długo.

Walkman
komentarz
komentarz

albo poszukaj używanych 8800gt do tej kwoty napewno coś znajdziesz , a i wydajniej będzie :)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Bardzo tanio? 660 zł za używaną Ultrę? Sorry, ja bym wolał coś nowego w podobnej cenie, tym bardziej że 8800 Ultra bierze od nowszej konkurencji więcej prądu ^^

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.