x-kom hosting

RadeonXT 9600 Family

kolless
utworzono
utworzono

Sąsiad "wciska" mi kartę radeona xt 9600 family za ok. 40-50 zł. w Internecie nie mogę nic znaleźć na temat tej karty. Chciałbym spytać się was co o niej sądzicie na pewno jest lepsza od mojej "geforca mx4 64mb" ale czy jest wielka różnica ?:)

n31T
komentarz
komentarz

Lepsza jest, ale powalającej różnicy nie będzie. Tak czy siak na tej karcie nie pograsz w nowsze gry. Lepiej dołożyć i kupić coś lepszego.

Walkman
komentarz
komentarz

lepsza bierz bardzo dobra karta :P (za 50zł) sam posiadałem po przesiadce również z gf 4 mx440 , kaarta posiada directa 9.0c więc pograsz sobie wydajna nawet polecam brac !!

lepsza bierz bardzo dobra karta :P (za 50zł) sam posiadałem po przesiadce również z gf 4 mx440 , kaarta posiada directa 9.0c więc pograsz sobie wydajna nawet polecam brac !!

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Lepsza jest, ale powalającej różnicy nie będzie.

Owszem, będzie. Ja przesiadałem się z GeForce'a 2 MX400 (poprzednik GF4 MX440) na Radeona 9000 i różnica była ogromna, a 9600 XT jest ZNACZNIE szybszy od 9000.

kaarta posiada directa 9.0c

Od kiedy? :D Sprzętowo obsługuje tylko DX9.0a, ale to i tak znacznie lepiej od tego GFa, który obsługuje jedynie DX7.

kolles, spytaj sąsiada, jaką magistralę pamięci ma ta karta (powinna mieć 128-bit, jeśli to naprawdę wersja XT; nie wierz w zapewnienia, że ma 256-bit, a wersji 64-bit pod żadnym pozorem nie bierz) i jakie taktowania (dla XT powinny wynosić, odpowiednio dla rdzenia/pamięci, 500/600 MHz).

n31T
komentarz
komentarz
Owszem, będzie. Ja przesiadałem się z GeForce'a 2 MX400 (poprzednik GF4 MX440) na Radeona 9000 i różnica była ogromna, a 9600 XT jest ZNACZNIE szybszy od 9000.

Na starym kompie miałem mx 4, przesiadłem się na 9550 i jak się gry cięły na mx tak cięły na 9550 (no może troszkę mniej).

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Na starym kompie miałem mx 4, przesiadłem się na 9550 i jak się gry cięły na mx tak cięły na 9550 (no może troszkę mniej).

9550 64-bit czy 128-bit?

Mi NFS: Hot Pursuit 2 ciął się w 640x480 low na GFie, a na Radeonie mogłem płynnie pograć w 800x600 medium :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.