x-kom hosting

Problem z Ati x1650xe

filip955
utworzono
utworzono

Witam.

Dziś odebrałem kartę graficzną, kupiłem z allegro. Karta posiada wiatrak, niepokoi mnie temp ss poniżej:

gpu.JPG

Co może być objawem takiej temp? Czy to normalne, i dlaczego wentylator działa na 26%?

post-27139-1224011087_thumb.jpg

Akahan
komentarz
komentarz

Idle czy stres? Jak to drugie to spox temp, a co do wiatraka działa na 26% bo tak został ustawiony, jak chcesz mieć mniejsze temp to wejdź w Rivatunera i zmień sobie.

filip955
komentarz
komentarz

Włączona przeglądarka,winamp

w stres max 75stopni

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Wg mnie temperatury są OK, biorąc pod uwagę prędkość wiatraka. Ale sprawdź kartę w stresie (pograj z 15 minut chociaż i sprawdź szybko temperaturę).

Akahan
komentarz
komentarz

Nie no 75 w stresie to pełen luz...

damib
komentarz
komentarz

ja na HD2600XT przy pasywnym chlodzeniu po graniu w gothic 3 mialem tak 80* a w spoczynku do 70... ale jak zalozylem wiatrak na to chlodzenie to mam teraz do 50 max przy graniu:)

filip955
komentarz
komentarz

Witam ściągnąłem program ATI Tray Tools, na ciszy mi nie zależy wiatrak na 100% idle: 52stopnie stres:CoD4(full detal) 60stopni

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.