x-kom hosting

Co jest źle?

DeViL1990
utworzono
utworzono

Witam!!

Mam taki problem. Zakupiłem 2x2GB DDR2 do 2x1Gb takich samych i w biosie wykrywa mi tylko 4Gb a maksymalna pojemność Płyty wynosi 8GB. Pamięć to A-Data wszystkie 4 kości.

fball
komentarz
komentarz

W biosie niewiem dlaczego wynosi 4gb , może tak powinno być.Ale zrozumiałem że chcesz wsadzić 6gb ramu a chyba żaden system tyle nieobsługuje.Wg. mie to dokupienie tych 4gb było wyżuceniem kasy w błoto.

DeViL1990
komentarz
komentarz

Z tego co wiem to Vista 64BIt obsługuje od 8Gb wzwyż. Tak więc problem tkwi w czymś innym. Nie wiem dlaczego w biosie wykrywa 4gb skoro włożone jest 6gb.

fball
komentarz
komentarz

Nie.Wszystkie systemy 64bit podchodzą tylko do 4 gb na 32bit jak masz 4gb to wyczytuje 3.2gb , 3.4gb (chyba :P)W sumie to i tak po co ci 6gb pamięci przeciez nawed żadna gra tyle niewymaga i optymalnie byłoby zostawić 4gb.Ja bym wywalił te stare 2gb i wżucić te nowe 4gb i zainstalował bym system 64bit.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.