x-kom hosting

Asus 4870 i Belinea 2025 S1W

sloter86
utworzono
utworzono

Witam!

Zmieniłem dzisiaj swojego wysłużonego GF8600 na Asusa 4870...no i kłopot :angry:

Jak ustawiam rozdzielczość 1680 x 1050 (monitor Belinea 2025 S1W 20") to nie mam pełnego ekranu. Wyjeżdżając kursorem na krawędź ekranu przesuwam cały pulpit, czyli rozdzielczość teoretycznie się zgadza, jednak nie jestem w stanie jej wycentrować. (tak tak przycisk Auto Adjustment tez nic nie daje ;P )

W rozdzielczości do 1280 x 1024 wszystko chodzi super. Próbowałem już różnych sterowników, ale wciąż to samo. Wyjście na karcie to DVI, używam przejściówki do zwyczajnego VGA.

proszę o pomoc :)

PaQre
komentarz
komentarz

Ta karta nie jest stworzona do takich rozdzielczości,stąd ten problem.Ustaw rozdzielczość 1400/xxxx.

sloter86
komentarz
komentarz

Niestety w 1400/900 mam ten sam problem, max to 1280 x 1024, no a więcej chyba musi isc :/

Pajdek
komentarz
komentarz
Ta karta nie jest stworzona do takich rozdzielczości

Ta to czego ja na HD4850 gram cały czas w rozdzielczości 1680X1060 i niby HD4870 miałoby mieć problemy :o

DNL666
komentarz
komentarz

Edit:

Dobra już doczytałem :) Podłącz przez dvi, wtedy obraz na miniatorze będzie automatycznie ustawiany cyfrowo, problem zniknie, gwarantuje ;)

sloter86
komentarz
komentarz

Moj monitor niestety nie ma wejścia DVI :( więc przejściówka...

DNL666
komentarz
komentarz

Więc nadszedł czas na zmiany ;)

Pajdek
komentarz
komentarz

Ja mam 22' podłączone przez D-Sub(przejściówkę z D-Subna DVI) i gram normalnie na 1680X1050 więc nie wprowadzaj ludzi w błąd Najgel i ty Sloter też masz raczej na pewno przez przejściówkę bo 4870 nie ma wejścia D-Sub

sloter86
komentarz
komentarz

heh, czas na zmianay a kasa poszła na karte :/ przy GF8600 tez cały czas miałem z przejściówka i było ok, no ale jak nic nie pomoze to zostaje tylko 1280 i zbierac...

Oooo udało sie, juz wiem dlaczego nie lubie ATI... w CCC wyłączone miałem Composite-Syncro :D:D

Dziekuje wszystkim za szybkie odpowiedzi i pomoc! :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.