x-kom hosting

Fatalny obraz w filmach...

Korzeeen
utworzono
utworzono

Witam.

Niedawno kupiłem nowy komputer, jak go odbierałem po złożeniu to nie miał nic kompletnie zainstalowanego. No więc zainstalowałem wszystkie stery do karty graficznej, płyty głównej itp. Do odtwarzania filmów mam kilka programów (tradycyjne WMP, BestPlayer, SMPlayer oraz mój ulubiony SubEdit). Problem polega na tym, że żaden z nich nie chce odtworzyć mi dobrego obrazu podczas oglądania filmu :angry: Instalowałem już kilka rodzajów kodeków (obecnie mam K-Lite Codec Pack 4.1.7 Full) a mimo to za każdym razem po włączeniu filmu przez jakikolwiek program mam zielony obraz i paski. Ktoś wie co może być tego przyczyną? Może oprócz zainstalowania kodeków, powinienem w jakiś sposób ustawić odtwarzacz aby z nich korzystał? Sam już nie wiem :( Mam nadzieję że temat założyłem w dobrym dziale ;)

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc

falcon1984
komentarz
komentarz

Spróbuj kodeków CCCP (Combined Community Codec Pack)

Korzeeen
komentarz
komentarz

Niestety nie pomaga :angry: co gorsza jak ściągnąłem te kodeki to przy nich miałem program ZOOM Player i nawet w nim obraz jest zielony. Więc może gdzie indziej leży przyczyna? Dodam, że mam kartę graficzną ASUS ATI Radeon HD2600XT 256MB DDR3/128bit TV/DVI PCI-E (800/1400). Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale np. filmiki oglądane przez youtube działają mi normalnie.

pawzad
komentarz
komentarz

Ja mysle, ze to problem sterownikow karty graficznej. W tamtych ustawieniach pokombinuj.

Mag Magik
komentarz
komentarz

Odinstaluj te wszystkie kodeki i przeczyść komputer programem CCleaner, w którym też napraw wpisy rejestru, o ile pamiętam to ten problem jest powiązany z kodekami DivX, lub XviD'a :P

Zainstaluj Divxpack.

Korzeeen
komentarz
komentarz

Pomogło :) Zrobiłem tak jak polecał Mag Magik, łącznie z tym programem CCleaner i nareszcie działa, a męczyłem się z tym kilka dni. Dzięki wielkie!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.