x-kom hosting

Komp się mie uruchamia

marxones
utworzono
utworzono

Witam. Mam taki problem, otóż dzisiaj chciałem sobie zamontować procesor AMD 4000+, ale po włożeniu go, komp nie uruchamia się, wentylatory chodzą, dyski też, a na monitorze brak sygnału. Jaka według was może być przyczyna, aha na moim starym athlonie 3000+ działa wszystko ok, czy może to jakaś wina zworki czy biosu, czy po prostu wina procesora ? Pozdro

dar55
komentarz
komentarz

zresetuj bios

płyta obsługuje athlona 4000?

zasilanie podłaczyłeś ? 20 +4 pin?

Gość
komentarz
komentarz

Reset BIOS-u, jak o nie pomoże to weź go "na pająka" rozłóż ;) Jak to nie pomoże, to porc zwalony

Mattix95
komentarz
komentarz

Procesor został już kupiony ( wcześniej używany przez kogoś innego ) ? Podkręcany ? Tak jak powyżej Zrestartuj Bios a jak to nie pomoże to akltualizacja biosu może pomóc ...

marxones
komentarz
komentarz

Ale jazda tego jeszcze nie miałem, uwaga: włączyłem kompa wiatraki chodzą, dyski także, i gdzieś mniej więcej po 30 minutach oczekiwania komp RUUSZA !!!! i wszystko cacy, pięknie, ładnie, no ale jak zrobiłem restarta dalej mi komp nie wstaje, nawet po godzinie czasu oczekiwania, naprawdę nie wiem o co chodzi nigdy tego jeszcze nie doświadczyłem :(  co robić panowie bo mam ochotę już całego kompa wywalić przez okno  :angry:

kitencjusz
komentarz
komentarz

zasilanie podłaczyłeś ? 20 +4 pin???

marxones
komentarz
komentarz

Okazało się, że procek jest wadliwy sprawdziłem jeszcze inny i komp bez problemu się uruchamia, dobra temat do zamknięca

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.