x-kom hosting

Nie wczytuje grafiki

Chudy
utworzono
utworzono

Mam grafikę Sapphire HD 2600 XT AGP 512MB.Mam problem włożyłem kartę do wejśCIA AGP i odpaliłem kompa.Chciałem zainstalować sterowniki do niej ale nie mogłem bo komputer w ogóle tej graiki nie ma w bazie.Weszłem w menadżer urządzeń i tam w ogóle nie ma Karty graficznej.Pożniej dałem Dodaj nowe urządzenie i też nic nie znalazł.Co może byc przyczyna że komputer nie widzi grafiki.???????

parametry kompa:

2800mhz proc płyta asrock

1g ram

40g dysk

zasilacz 500 W

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Jak możesz sprawdź ją na innej maszynie. Wydaje mi się że może bios jest za stary ale to tylko moje domysły.

Gość
komentarz
komentarz

Jasne że do grafiki z 2007 roku nie ma driverów w bazie systemu z 2001 roku :P Trzeba zainstalować najnowsze albo z płyty CD którą dostałeś do karty.

Jak możesz sprawdź ją na innej maszynie. Wydaje mi się że może bios jest za stary ale to tylko moje domysły.

Boże nizłe kity :o CO MA BIOS DO STERÓW :haha::P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.