x-kom hosting

Problem z directem

lukirrip
utworzono
utworzono

Witam

Ściągnąłem directa9.0c próbuje zainstalować i wyskakuję błąd

Instalowane oprogramowanie nie przeszło testów zgodności z systemem Windows XP umożliwiających uzyskanie logo Windows.

[Powiedz mi, dlaczego te testy są ważne.]

To oprogramowanie nie zostanie zainstalowane. Skontaktuj się z administratorem systemu.

Mam administratora.

Wcześniej directa instałowałem (5 dni temu) bo gra sims2 wymagała tego programu. Zainstalowałem działało w porządku, zainstalowałem dodatek i wyskoczył mi znowu error, że nie mam directa 9.0c ok zainstalowałem. Teraz próbuje zainstalować ostatni dodatek i znowu jest, że nie mam directa. Ok próbuje zainstalować znowu, ale wyskakuje właśnie ten błąd co napisałem u góry.

Proszę o pomoc.

Aha i nie chce przywracać systemu więc nie proponujcie mi tego.

marcin13135
komentarz
komentarz

sprobuj usunac sims i sciagnij direct`a i zaisntaluj najpierw direct`a

lukirrip
komentarz
komentarz

Ale nie mogłem zainstalować direcra przez ten błąd. I tak już sobie poradziłem trzeba było wyłączyć usługi kryptograficzne i zmienić nazwę folderu catroot2 w folderze winows/system32

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.