x-kom hosting

Problem z Asus Radeon HD 3650

springstil
utworzono
utworzono

Witam!

Mam następujący problem. Otóż w grach typu Wiedźmin, COD 4, GRID mam tylko 5-10FPS..:oczy:Gdy nie ma akcji jest czasem 40-50FPS. Moim zdaniem to trochę mało jak na tą kartę. Na domiar złego przy wyłączaniu owych wspomnianych przeze mnie gier komputer się resetuje..Oczy Czy ma ktoś taką samą i mógłby powiedzieć jak jest u niego??I czy ktoś mógłby mi pomóc lub poradzić? Byłbym wdzięczny..

Oto moja konfiguracja:

Zasilacz Chieftec 450W

Płyta Gigabyte GA-MA770-DS3

Pamięć RAM Kingston Dual Channel 2x1GB (667MHz)

Dysk WD Caviar 500GB

Karta jak wyżej

Procesor AMD Athlon X2 64 4600+ (2,4GHz)

Lipton
komentarz
komentarz

To jest wersja z pamięciami DDR3 czy DDR2 ?

Jaką posiadasz wersję sterowników ?

springstil
komentarz
komentarz

Jest to karta z DDR3. Wersja sterowników Catalyst 8.45.

Lipton
komentarz
komentarz

Spróbuj zainstalować wersję 8.6, z tego co wiem 8.7 jest ciulowa.

W jakiej rozdzielczości grasz ?

I z którego miesiąca masz Directxa ?

Akahan
komentarz
komentarz

To co Lipton + na jakich grasz detalach, to nie jest karta na very high(bądź high) w Crysisie i GRID'zie... A jeszcze jak do tego dasz dosyć wysoką rozdzielczość to się równa kiszka.

springstil
komentarz
komentarz

Detale średnie.. Rozdzielczość 1152x864..Więc nie wiem.. Dziwi mnie to,że komputer restartuje się przy wyłączaniu owych gier..Direct'a mam standardowego z Windowsa 9.1

Gość
komentarz
komentarz

Spróbuj ściągnąć najnowszego DX'a z Microshitowej stronki :P

springstil
komentarz
komentarz

Ściągłem Direct'a i zainstalowałem nowe sterowniki (8.6) i dalej to samo. COD4 restartuje się przy rozdzielczości 800x600 i średnich detalach..Przecież ta karta nie jest aż tak zła, żeby przy takiej rozdzielczości restartował się komputer..Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?

PaQre
komentarz
komentarz

Może się przegrzewa.Sprawdzałeś jakie ma temperatury podczas stressu?

springstil
komentarz
komentarz

Temperatura w stresie około 68 stopni..Karta jest dobrze wentylowana przez duży wiatrak..

Lipton
komentarz
komentarz

Jaka jest temp. procesora ?

springstil
komentarz
komentarz

W stresie maksymalnie 50 stopni..

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.