x-kom hosting

Pamięc telefonu w800i

Gość
utworzono
utworzono

Siemka posiadam d750i w softem w800i i mam w pamięci telefonu ważne fotki tylko nie wiem jak je odczytać w komputerze lub skopiować do pamięci karty pamięci

komputerowiec?
komentarz
komentarz

W zestawie powinieneś mieć plyte z oprogramowaniem ,instalujesz je na kompie podpinasz kabel i pc wykrywa Ci telefon.Pozniej za pomocą owego programu wrzucasz muzyke itp,działa to tez w druga strone,wydaje mi sie że o to Ci chodzi:)

Mattix95
komentarz
komentarz

Jeśli nie masz płytki to tutaj masz stery do D750i i K750i http://www.softwarepatch.pl/plik/6484/56/3...USB_Driver.html

Lecz nie pamiętam czy po zmianie softa nie trzeba przypadkiem sterów do W800i ... No cóż spróbuj z tymi ;)

Podłączasz telefon Pojawia się kreator dodawania sprzętu , wskazujesz lokalizację sterów ( już rozpakowanych z archiwum i rozpoczyna się ;) instalacja

willi2000
komentarz
komentarz

Na kartę kopiujesz tak:

bierzesz i zaznaczasz fotki które chcesz skopiować później bierzesz zarządzanie plikami>kopiuj do pamięci zewnętrznej i już masz na karcie ;P

Proste, nie?

Gość
komentarz
komentarz

o willi2000 dzięki oto mi chodziło

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.