x-kom hosting

GeForce 8500 GT 256MB DDR3

worms99
utworzono
utworzono

Mozecie mi powiedzieć czy w tej karcie graficznej mogę zmienic chłodzienie? Ponieważ strasznie mi ise przegrzewa;/

p1030604yj1.th.jpgthpix.gif

p1030606xu9.th.jpgthpix.gif

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Ponieważ strasznie mi ise przegrzewa;/

Tzn. ile ma stopni?

Kosmoj
komentarz
komentarz

Teoretycznie można, ale po 1 tracisz gwarancje (plomba), po 2 karta jest słaba i nie opłaca się do niej dokładać. Proponuje kupić nowa kartę zgodnie z pojemnością portfela.

Jakob
komentarz
komentarz

Zgadzam sie z Kosmojem...

Nie opyla sie chłodzenia kupywać...

Akahan
komentarz
komentarz

Zobacz czy wszystko dobrze działa, czy nie jest zakurzona...

worms99
komentarz
komentarz

85C calutki czas ma jak gram to do 88C dochodzi no i chyba bede ja musiał przecyzscic z kuzu a jaka kart eprpopnujecie do 300+?zł

Lipton
komentarz
komentarz

Najpierw napisz nam jaki posiadasz sprzęt :)

FrogsterPL
komentarz
komentarz
85C calutki czas ma jak gram to do 88C dochodzi

Wg mnie chłodzenie jest rąbnięte albo nie styka się dobrze z rdzeniem karty. Jak na chłodzenie aktywne, są to zdecydowanie zbyt wysokie temperatury - w końcu 8500 GT to nie Radeon HD4850.

worms99
komentarz
komentarz

No wiec tak AMD Athlon 2x 2,1 1GB RAM Ale planuje dokupić jeszcze 1GB dysk 320GB cos jeszcze mam napisać?

Lipton
komentarz
komentarz

Zasilacz :)

Proponuje 9600GT, Gainwarda już kupisz za 290 zł.

Tyle że ten zasilacz...

worms99
komentarz
komentarz

Tracer 450

Akahan
komentarz
komentarz

No to może być spowodowane słabym zasilaczem, polecałbym wymienić go jak najszybciej się da.

Gość
komentarz
komentarz

Dokładnie, najlepiej coś na miarę Chiefteca 450W.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.