x-kom hosting

GF 9800GT - strasznie szumi!

k11h
utworzono
utworzono

Witam..

Od przedwczoraj mam nowgo kompa.. w nim jest karta grafiki GF 9800GT od Gainward'a.. problem polega na tym, że wentylatorek wydaje dosyć głośne dźwięki.. gdy lekko zatrzymam go ręką jest cisza.. nawet nie słychać wentylatorka od procesora (C2D E8500)

może to być wina wadliwego złożenia karty, czy po prostu już taka jest?

falcon1984
komentarz
komentarz

Daj linka lub screena od tej karty

k11h
komentarz
komentarz

tzn. ja kupiłem zestaw w sklepie komputerowym.. nówkę.. jak trzeba to zrobię fotkę :)

Adexis
komentarz
komentarz

Chłodzenie Kart zawsze będzie lekko słychać i nie zatrzymuj ręką wentylatorka bo go zepsujesz jeśli masz gwarancje to idz i niech oni to sprawdzą :)

falcon1984
komentarz
komentarz

Daj po prostu linka do tej karty w jakimś sklepie to ci na oko powiem czy ono może tk szumieć czy coś jest nie tak

k11h
komentarz
komentarz

ale ja kupowałem w sklepie.. chyba nie maja strony internetowej..

Akahan
komentarz
komentarz

O ja znajdź w byle jakim sklepie, bądź na allegro swoją kartę i podaj link do niej my zobaczymy jakie ma chłodzenie i Ci powiemy...

Akahan
komentarz
komentarz

Tak jak myślałem chłodzenie podobne do tego na 8800GS od Gainwarda, podobno bardzo daję po uszach :(

falcon1984
komentarz
komentarz

No to ci powiem, że on może tak szumieć głośno. To jest to samo chłodzenie co na Palit Sonic, czyli dosyć głośne niestety

k11h
komentarz
komentarz

no cóż.. dziękuję za pomoc :)

Gość
komentarz
komentarz

Kup maty wygłuszające, albo zmień chłodzenie.

falcon1984
komentarz
komentarz

Mata to nie bardzo bo się może grzać. Ja bym chłodzenie zmienil na Accelero S1 + Turbo Modules, 80zł i masz lodówkę i ciszę

k11h
komentarz
komentarz

a gwarancja?

falcon1984
komentarz
komentarz

Hmm jak nie ma plomb to i gwarancji nei stracisz. Jeśli są to kiszka...

Gość
komentarz
komentarz

Gainward, tak jak palit, Gigabyte, ASUS i Galaxy nie dają już plomb :) Więc nie masz nic do stracenia, za to masz lodówe a instalacja takiego chłodzenia jest banalna. A maty nie ocieplają falcon1984 :P Są tak zrobione żeby nie izolować

FrogsterPL
komentarz
komentarz
A maty nie ocieplają falcon1984 tongue.gif Są tak zrobione żeby nie izolować

To ciekawe, czemu w każdym teście mat okazuje się, że temperatura w "budzie" wzrosła :lol:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.