x-kom hosting

Geforce mx 440 a nowa karta

borsuk16
utworzono
utworzono

Witam mam pytanie ostatnio zastanawiam sie nad kupnem nowej karty graficznej w tej chwili posiadam geforce mx 440 , ale nie pamietam nazwy płyty głównej (kompa zostawiłem w akademiku) czy jesli kupie kate z takim samym wejsciem to bedzie działac czy musze koniecznie wiedziec jaka mam płyte głowna

p.s

czy geforce 7300 GT działał by na karcie która obsługiwała geforce mx 440 ?

Doomer47
komentarz
komentarz

Najlepiej podaj płytę główną

PaQre
komentarz
komentarz

Nie ma takiej potrzeby,aby podawać nazwe płyty.Geforce mx440,jest na AGP.Ale przydałoby się podanie Marki i mocy zasilacza,napewno jest do wymiany.I podaj nazwe procka.Mogę zgadywać że procek to AMD Duron lub coś w tym rodzaju,więc karta będzie mocno spowalniana.Najlepszym wyjściem jest uzbieranie kasy tak do 700zł i kupienie nowszej i lepszej platformy niż pakowanie kasy w ten sprzęt

borsuk16
komentarz
komentarz

Mocy zasilacza nie znam ale jest nówka kupowana ostatnio jakis lepszy bo stary siadł , a procek to athlon 2600+ , to w takim razie jaka najlepsza karte dam rade na to AGP kupic

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Mocy zasilacza nie znam ale jest nówka kupowana ostatnio jakis lepszy bo stary siadł

Niestety ale musisz nam podać dokładną nazwę (marka, model i moc). To, że nówka, nie musi wcale znaczyć, że jest dobry.

1) wyłączasz komputer, dla bezpieczeństwa ODŁĄCZASZ go od prądu

2) odkręcasz lewą ściankę obudowy (patrząc od przodu obudowy) lub prawą (patrząc od tyłu obudowy)

3) zasilacz to ta "skrzynka" po lewej na górze - spisz nazwę producenta, model i moc (wyrażoną w W, nie V) z naklejki lub zrób zdjęcie

4) zamknij obudowę

5) podłącz zasilanie, włącz komputer, wejdź na forum

6) podaj nam info nt. zasilacza (lub wrzuć zdjęcie)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.