x-kom hosting

Problem z grafiką, komputer nie reaguje

cristo1
utworzono
utworzono

Witam!

Mam problem z moim komputerem. Wyłączyłem go normalnie poprzez opcje "wyłacz komputer", po pół godziny jak chciałem włączyć komputer się uruchamiał słyszałem jak dyski pracują i nic poza tym. Nie ma nawet "piknięcia" biosu.

Sprawdziłem ramy i procesor były ok, więc postanowiłem podmienić grafikę na Geforce FX5600 i tu okazał się problem, bowiem po podmianie komputer uruchomił się normalnie i wczytał się windows. Kiedy potem znowu podmieniłem kartę graficzną było to samo. Nie wiem co robić, gdyż wyłączyłem wszystko normalnie a potem to się stało i nie mogę uruchomić kompa na tej karcie ;/. Ta karta to Geforce 6600GT GV-N66T128D firmy Gigabyte.

Proszę o pomoc i pozdrawiam.

BlackRaven
komentarz
komentarz

Jaki masz zasilacz? Najlepiej będzie jeśli sprawdzisz kartę u znajomego, być może nadszedł kres jej dni...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.