x-kom hosting

dobra karta graficzna do 300zl

pastrana123
utworzono
utworzono

jaka byscie polecili mi karte graficzna do mojego kompa na PCI-E.Moja specyfikacja komputera to:

Procesor: AMD Athlon 64 x 2 4000(2x 2,1 ghz)

Pamięć RAM:1 gb Kingston 800MHz

512 MB Kingston 800MHz

Dysk Twardy: Seagate 160GB

Zasilacz: Modecom Feel-300ATX

Ja myślałem albo o jakimś GeForce 8600GT albo o uzywanym Ati Radeon HD3870.A wy jaki mi polecacie

DeNeB
komentarz
komentarz

Przede wszystkim to wymien zasilacz,bez tego nie masz co myslec o nowej karcie.Kup chiefteca 400/450w

A co do karty to kup lepiej GeForce 9600 GSO Palit 768MB tylko podkrec proca do 2.4g/2.5ghz ;)

FrogsterPL
komentarz
komentarz
tylko podkrec proca do 2.4g/2.5ghz wink.gif

Wydaje mi się, że nie będzie takiej konieczności. Oczywiście można, ale nie wiem, czy to dałoby spodziewany efekt znacznego wzrostu wydajności - mój kumpel ma 9600 GT przy Athlonie 64 X2 3600+ i nie narzeka na wydajność :D

Ale co do zasilacza to się zgodzę - do wymiany.

Walkman
komentarz
komentarz

no to sie myli 2x 2.1ghz to za mało dla tej karty do mojego 7900gs musiałem core duo do 2.4ghz dać

Lipton
komentarz
komentarz

Mi jakoś do 8600GT starcza Athlon 3500+ podkręcony do 2.4 Ghz ( 3d mark 03 wynik: ponad 17 tys.)

Pytanie do walkmana, a jak poznałeś że po podkręceniu proca Core 2 Duo, 7900GS poprawiał swoje wyniki?

Z tego co wiem to mój procesor nie kręcony by był w sam raz do tej karty, więc sorry, ale twoje stwierdzenie jest mylne :)

Jeżeli nie masz kasy dodatkowej kasy na zasilacz, to niestety masz 200 zł na kupno nowej karty, no może 230zł.

Ja proponuję taki zestaw:

http://www.allegro.pl/item452381093_sapphi...dcp_zalman.html

+

http://www.allegro.pl/item452076873_nowy_m...350w_f_vat.html

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.