x-kom hosting

Program muzyczny

Gość
utworzono
utworzono

Cze :D Otóż mam pewien problem. Moje mp3 na dysku są źle nazwane (Albumy i wykonawcy które są pod tym gdzie mogę zmienić nazwę) Wiec poszukuję takiego programiku który pozwoliłby mi samodzielnie(lub i automatycznie) zmienić te dane, ponieważ lubię mieć porządek na komputerze. Próbowałem na Windows Media Player, można zmienić, ale WMP tego nie zapisuje. No i z góry dziękuje za pomoc

P.S. Nie wiedziałem gdzie umiescić ten temat, wiec umieściłem w dziale Muzyka, bo to tego dotyczy, a jak nie można tego tutaj umieścić, to proszę o przeniesienie tematu do jakiegoś działu, byle nie do kosza :D Pozdrawiam :)

n31T
komentarz
komentarz

Klikasz prawym na plik mp3 -> właściwości -> przejdź do karty podsumowanie -> zaawansowane i tam edytujesz informacje o utworze.

Gość
komentarz
komentarz

To wiem, ale ja chce jakiś program :) Miałem to ale nie zapisałem tej stronki no i przepadło :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.