x-kom hosting

Radeon HD3650.

Abdullah
utworzono
utworzono

Chcę się was spytać, czy ta karta udźwignie np. gry takie jak Assasin's Creed. Co o niej sądzicie?

Radeon HD3650 Sapphire 512MB GDDR3, 2xDVI, PCI-E 2.0

Klasa produktu: Karta graficzna • Rodzina produktów.: HD3XXX • producent układu graficznego: ATI Technologies • typ układu: Radeon HD3650 • taktowanie układu: 725 MHz • Rodzaj pamięci: DDR III • wielkość zainstalowanej pamięci: 512 MB • szyna dostępu do pamięci: 128-bitowa • Rzeczywiste taktowanie pamięci: 800 MHz • Efektywne taktowanie pamięci: 1600 MHz • częstotliwość RAMDAC: 400 MHz • Typ złącza magistrali: PCI-Express 2.0 x 16 • Wejścia / wyjścia zewnętrzne: wyjście TV • Złącze zewnętrzne: 2 x DVI-I • Cechy dodatkowe: HDCP, Chłodzenie aktywne, retail, Shader Model 4.1 •

Gwarancja:24 m-cy

Jakob
komentarz
komentarz

Myślę że tak :)

Abdullah
komentarz
komentarz

A tak w ogole to:

procesor: Athlon 64 X2 5400+ 2.8Ghz

Mainbrd:MSI K9A2 NEO-F

zasilacz:ATX 400W Chieftec GPS-400AA-101A

Akahan
komentarz
komentarz

Wolałbym 3650TOP. Podkręcona z dobrym chłodzeniem i jeszcze z potencjałem dalszego oc.

falcon1984
komentarz
komentarz

Tak, karta da radę spokojnie z grą Assasins Creed

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.