x-kom hosting

niedający się usunąć plik

Gość
utworzono
utworzono

Witam mam na kompie plik onazwie 3Dvilla. Przyznaje się że mój brat kiedyś ściągał tą gre ale wyłaczyli prąd i ściąganie pliku się przerwało gdy właczyłem komputer zauważyłem że na akranie pojawiły się 2 pliki o nazwie "3Dvilla" ale gdy je usunąłem i jeszcze raz jutro włączyłem komputer znowu one było i tak bez konica się one pojawiały po usunięciu prosiłbym o pomoc

Jakob
komentarz
komentarz

Wez ustawienia i zobacz jakie ma atrybuty ;)

Gość
komentarz
komentarz

Typ: Folder plików

Lokalizacja: C:\Documents and Settings\User\Pulpit

Rozmiar: 0 bajtów

rozmiar na dysku: 0 bajtow

zawiera: 0 folderow 0 plikow

Czy o to chodziło nie wiem jak to gów** usunąć prosze o pomoc

Jakob
komentarz
komentarz

Hmm a spróbuj tak. Dysk C ---> dokument and Settings ---> Nazwa użytkownika ---> Pulpit i tam skasuj :P

Gość
komentarz
komentarz

I ciągle się pojawia nic nie pomaga

Psycholandia
komentarz
komentarz

Ściągnij program: Unlocker: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&amp...;Unlocker+1.8.7 i spróbuj usunąć folder, jeśli się nie da, do dzieła wkroczy Unlocker, tam możesz zaznaczyć, że chcesz usunąć plik.

Fisherek
komentarz
komentarz

A może przez tryb awaryjny pójdzie... warto spróbować, nie masz nic do stracenia ;]

tofik177
komentarz
komentarz

Najprosciej mozesz to zrobic jakimś linuxem, uruchom livecd znajdz swój pliczek i go wywal ;]

kelloco2
komentarz
komentarz

A tą grę ściągałeś przez jaki program/przeglądarkę ? Jeżeli przez przeglądarkę wyczyść w niej wszystkie dane, historie pobieranych plików, anuluj pobieranie wszystkich plików. A jeżeli przez torrent to usuń torrenta i wszystkie jego pliki (używając programu przez który pobierałeśś)

Gość
komentarz
komentarz

to nic niedaje dalej sie pokazuje usunalem tym programem i nic potem usunolem wszystko z przegladarki i nic prosze pomocy

Psycholandia
komentarz
komentarz

Spróbuj usunąć folder w trybie awaryjnym.

1.Ponownie uruchom komputer.2.Podczas uruchamiania komputera naciśnij i przytrzymaj wciśnięty klawisz CTRL, aż pojawi się menu Uruchamianie systemu Windows 98.UWAGA: Użytkownicy narzędzia EZDrive powinni nacisnąć klawisz F8 zamiast CTRL.3.Z menu Uruchamianie wybierz opcję Tryb awaryjny, a następnie naciśnij klawisz ENTER.
tofik177
komentarz
komentarz

Ajjjj, no mówie ci sciagnij sobie jakas małą dystrybucje linuxa np: puppy linux wazy jakies 60MB

Nagrywasz obraz na plytke uruchamiasz livecd potem wystarczy znalesc plik i go wywalic, nic prostszego.

Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy ;]

Thief27
komentarz
komentarz

Też tak miałem.W przeglądarce trzeba wyłączyć sciąganie

cusek
komentarz
komentarz

Rozwiązałeś problem? Bo jeżeli nie to możesz spróbować odpalić pod dosem Volkom Commander i tam usunąć

Gość
komentarz
komentarz

a Jak przerwać sściąganie

Psycholandia
komentarz
komentarz

ściąganie, ale za pomocą jakiego programu?

Artur
komentarz
komentarz

spróbuj programem Total Commander

Gość
komentarz
komentarz

To nic nie pomogło prosze o pomoc bo to mia zawala cały ekranniechce mi sie tego kasowac co kazde wlaczenie kompa mam tych plikow na pulpicie az 18 a to mnie wkurza !!

wojbalus
komentarz
komentarz

Skoro nie daje rady się usunąć to chociaż na razie ustaw sobie atrybuty tych plików na "ukryty". Przynajmniej nie będziesz musiał tego syfu oglądać ;). Pzdr.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.