x-kom hosting

Omnia / HTC Diamond / Iphone

kumor44
utworzono
utworzono

Witam

Który z wymienionych w temacie telefonów wybrać pod względem wyświetlacza, aparatu, procesora itp, funkcji i aplikacji.

NoVyKomp
komentarz
komentarz

funkcje, aplikacje. wyświetlacz. procesor - iPhone...

aparat - omnia...

kumor44
komentarz
komentarz

dzięki ;]

A może ktoś wypisać czym się różni HTC Diamond od iphona ? - i co lepsze ?

n31T
komentarz
komentarz
funkcje, aplikacje. wyświetlacz. procesor - iPhone...

aparat - omnia...

Teraz to się uśmiałem :D:D:D:D:D:D

Dobra a teraz poważnie... Nie bierz iphona za nic. Popytaj ludzi którzy mają iPhony to może Cię skutecznie zniechęcą do niego. Kumpel kupił go bo chciał iPoda touch i postanowił kupić 2 w 1 czyli iPhone'a. Jest to telefon, odniosłem wrażenie, nastawiony przeciwko odbiorcy, aby wyciszyć głupi dzwonek trzeba się napracować, nie wspominając już o tym, że przez bluetooth nic nie wyślesz ani nie odbierzesz, bo twórcy tego wspaniałego telefonu zapewne pomyśleli po co to komu ? (iphone sam w sobie ma bluetootha, lecz można go używać tylko do łączenia z zestawem).

Omnia ma dobry procesor i na ogół fajny jest to telefon, lecz nie polecę Ci go ze względu na rozdzielczość ekranu, która jest nietypowa.

Najbardziej polecam Ci HTC Diamond, choć nie ma 600mhz proca jak konkurenci (ma 520~mhz qualcomma), to nadrabia funkcjonalnością, wyglądem oraz ramem.

NoVyKomp
komentarz
komentarz

stary ^^ uśmiałeś się? a co spojrzałeś w lustro... ?

tak się składa, że mam na stanie iPhona i n95-2 a brat ma omnie...

HTC ma mój tata w firmie... więc nie pisze tak jak ty tego na podstawie oglądania telefonu w salonie, opinii kolegów czy jakiś artykułów...

jeśli chodzi o aplikacje i funkcjonalność a także procesor iPhone wymiata... a co do zmiany dźwięku upierdliwe ale nie aż tak poza tym zawsze można trochę to uprościć skrótami...

cóż bluetooth to wada lecz w sumie co...i tak byś wiele na iPhona nie przesłał...

n31T
komentarz
komentarz
stary ^^ uśmiałeś się? a co spojrzałeś w lustro... ?

tak się składa, że mam na stanie iPhona i n95-2 a brat ma omnie...

HTC ma mój tata w firmie... więc nie pisze tak jak ty tego na podstawie oglądania telefonu w salonie, opinii kolegów czy jakiś artykułów...

jeśli chodzi o aplikacje i funkcjonalność a także procesor iPhone wymiata... a co do zmiany dźwięku upierdliwe ale nie aż tak poza tym zawsze można trochę to uprościć skrótami...

cóż bluetooth to wada lecz w sumie co...i tak byś wiele na iPhona nie przesłał...

Może zadaj sobie pytanie co to znaczy funkcjonalność ? Funkcjonalność to nie tylko aplikacje (których wcale nie ma tak dużo) ale i prostota wykonywania czynności czy dokonywania zmian. Poza tym, co z tego że twój tata ma niby tego HTC, skoro nic o nim nie wiesz ? Chwalisz iphone'a za procesor ? Omnia ma podobny, HTC troszkę słabszy, lecz nie jest to wcale odczuwalne.

Sądząc po twojej wypowiedzi na temat omni "aparat - omnia", to zrób zdjęcie htc i zrób omnią i powiedz mi czy widzisz dużą różnicę. Dobry aparat to nie tylko wysoka cyfra przed mpix.

kelloco2
komentarz
komentarz

NoVyKoMp we wszystkich tematach o telefonach zachwalasz iPhone. Jeśli jesteś jego użytkownikiem i jeszcze nie zauważyłeś jaki to prosty i ubogi w funkcje telefon to nie świadczy to najwyżej o twojej inteligencji. U mnie w rodzinie co prawda nikt nie ma iPhona (nikt nie kupuje szajsu) ale same przeczytanie przeze mnie jego testów i recenzji w popularnych pismach komputerowych (oraz recenzji użytkowników) pozwoliło mi wywnioskować że jak by to powiedział mój tata jest to pic na wodę. Co z tego że ma bluetootch jak nie prześlesz nic przez niego, co z tego że odtwarza MP3 jak nie ustawisz tego jako dzwnoka, co z tego że robi zdjęcia jak nie wyślesz tego przez MMS, co z tego że ma GPS jak i tak nie ma do niego prawdziwego programu nawigacyjnego. A wracając do tematu to z dwojga złego wybrał bym Omnie. Pozdrawiam

kozman
komentarz
komentarz

Według mnie HTC wygrywa starcie. Jeżeli chcesz wygląd iphone, możesz sobie narzucic skórkę.

Duży wybór softu, dobre zdjęcia, spora ilość pamięci ram, windows mobile.

Wyglądem może nie zachwyca, ale dla mnie się podoba :)

Conrack1410
komentarz
komentarz
tak się składa, że mam na stanie iPhona i n95-2 a brat ma omnie...

HTC ma mój tata w firmie... więc nie pisze tak jak ty tego na podstawie oglądania telefonu w salonie, opinii kolegów czy jakiś artykułów...

jeśli chodzi o aplikacje i funkcjonalność a także procesor iPhone wymiata... a co do zmiany dźwięku upierdliwe ale nie aż tak poza tym zawsze można trochę to uprościć skrótami...

cóż bluetooth to wada lecz w sumie co...i tak byś wiele na iPhona nie przesłał...

odnoszę wrażenie ,że chyba nie wiesz o czym mówisz i bardzo bym się nie zdziwił jakbyś nie miał tego iphone-a bo kompletnie nie dostrzegasz jego niedoróbek i ograniczeń

stary ^^ uśmiałeś się? a co spojrzałeś w lustro... ?

takie głupie gadki to na przyszłość zachowaj dla siebie ...są poprostu prymitywne

co do porówniania tych 3 telefonów ... to zdecydowanie wygrywa HTC przed omnią a iphone na samym końcu

Osobiście czekam na HTC TOUCH HD bo to będzie Iphono-Omnio Killer

NoVyKomp
komentarz
komentarz
NoVyKoMp we wszystkich tematach o telefonach zachwalasz iPhone. Jeśli jesteś jego użytkownikiem i jeszcze nie zauważyłeś jaki to prosty i ubogi w funkcje telefon to nie świadczy to najwyżej o twojej inteligencji. U mnie w rodzinie co prawda nikt nie ma iPhona (nikt nie kupuje szajsu) ale same przeczytanie przeze mnie jego testów i recenzji w popularnych pismach komputerowych (oraz recenzji użytkowników) pozwoliło mi wywnioskować że jak by to powiedział mój tata jest to pic na wodę. Co z tego że ma bluetootch jak nie prześlesz nic przez niego, co z tego że odtwarza MP3 jak nie ustawisz tego jako dzwnoka, co z tego że robi zdjęcia jak nie wyślesz tego przez MMS, co z tego że ma GPS jak i tak nie ma do niego prawdziwego programu nawigacyjnego. A wracając do tematu to z dwojga złego wybrał bym Omnie. Pozdrawiam

kolego najpierw przeczytaj moje posty w tel. komórkowych a dopiero potem pisz...

dla mnie wszystkie te telefony przegrywają na starcie z n95 8GB i dla tego też jej używam a nie iPhona, Omni czy HTC...

żaden telefon samsunga jaki miałem lub miał ktoś z moich znajomych nie był niczym specjalnym a wręcz odwrotnie a problemy z softami itp. to już wogóle porażka...

HTC... dla mnie jest nijaki, ni to coś superanckiego ni prostego w obsłudze - dla mnie ni w 5 ni w 9...a co do jego funkcjonalności w szczegółach się jak widzisz nie wypowiadam...

iPhone - w każdym temacie podkreślam, że moim zdaniem to jest bardziej zabawka niż telefon ale bardzo skuteczna zabawka, te brednie o gpsie są wyssane z palca bo nie dalej jak wczoraj iPhone kolegi prowadził mnie po Płocku bez żadnych problemów! Procesor ma na pewno dużo lepszy niż HTC a w porównaniu do Omni wszystko lepiej współgra...

Concrack nie jesteś od tego by mi zwracać uwagę ;)

do wszystkich fanboyów HTC - napiszcie konkretnie w czym jest lepszy!...

n31T
komentarz
komentarz
Procesor ma na pewno dużo lepszy niż HTC

Może poczytaj trochę lektury zamiast słuchać kolegów czy snuć własne wnioski. iPhone ma lepszy procesor ale nie dużo.

do wszystkich fanboyów HTC - napiszcie konkretnie w czym jest lepszy!...

To może ty w końcu napisz w czym iPhone jest dokładnie lepszy a nie operujesz ogólnikami.

Concrack nie jesteś od tego by mi zwracać uwagę wink.gif

Jak sam nie umiesz się zachować, to ktoś musi Ci zwrócić uwagę.

Duban
komentarz
komentarz

A słyszeliście o czymś takim jak JailBreak ??

Dzięki temu iP może stać się normalnym telefonem gdyż jest wiele App dzięki którym np. można używać normalnie BT, MMS i wiele różnych rzeczy. Więc jeśli rzeczywiście znacie go tylko ze strony producenta to sorry... (nie mówię tu o NoVy... który twierdzi, że go ma).

Odsyłam: http://www.myapple.pl/index.php\

I nie piszę tu, że iP jest najlepszy, tylko chcę coś sprostować.

PS:

stary ^^ uśmiałeś się? a co spojrzałeś w lustro... ?

Musicie się odrazu obrażać ??

Ogarnijcie się !!

n31T
komentarz
komentarz
A słyszeliście o czymś takim jak JailBreak ??

Dzięki temu iP może stać się normalnym telefonem gdyż jest wiele App dzięki którym np. można używać normalnie BT, MMS i wiele różnych rzeczy.

Możesz mi dać linka do jakiegoś tematu o tym ? Pytam bo sam pierwsze słyszę :) o jailbreak słyszałem ale o aplikacjach do wysyłania plików przez blue2- nie.

Duban
komentarz
komentarz

http://www.myapple.pl/iphone-tutoriale/

Dałem sznurek przecież ;)

EDIT:

O tym B2 to na 100% nie jestem pewny ale jest wiele App po JB (za free). iP to bobry telefon. Popytajcie chociaż na forum gdzie dałem linkk.

NoVyKomp
komentarz
komentarz

JB rozwala oczywiście gwarancje co jest ryzykowne znając chociażby moje doświadczenia z apple(a z tego co słyszałem nie tylko moje)...

co do BT nie wiem bo nie miałem czasu się w to zagłębiać ale prawda jest taka że gdyby apple zezwalał na JB to iPhone zyskałby 2x !

Duban
komentarz
komentarz

Tylko jak coś Ci się zwali to bez problemu robisz restore i masz czysty soft. A iP w żaden sposób nie idzie uśmiercić. Zawsze się da zrobić restore a jak nie to w serwisie Apple wymieniają telefon/iPod na nowy. Takie przypadki się słyszało - innych ja nie słyszałem ;)

NoVyKomp
komentarz
komentarz
Tylko jak coś Ci się zwali to bez problemu robisz restore i masz czysty soft. A iP w żaden sposób nie idzie uśmiercić. Zawsze się da zrobić restore a jak nie to w serwisie Apple wymieniają telefon/iPod na nowy. Takie przypadki się słyszało - innych ja nie słyszałem ;)

tak tylko nie dla każdego użytkownika zabawa softwerami to chleb powszedni więc warto wspomnieć o tej gwarancji...

ja osobiście miałem także softwerowe problemy z iPodem, owszem naprawa to zwykłe wgranie - ale traci się dane a same gwarancjonowanie jest upierdliwe...

no i raz mi padł joy...

Duban
komentarz
komentarz
raz mi padł joy...

Jaki joy ??

nie dla każdego użytkownika zabawa softwerami to chleb powszedni

Jeśli kupisz se JB to masz instrukcję i każdy se poradzi ;) Po to one są no nie ?

PS.

Nie chcę się z Tobą kłócić, bo widzę, że to lubisz więc odrazu piszę, że to mój ostatni posta tutaj ;)

Conrack1410
komentarz
komentarz

daj już spokój - jak piszesz na forum brednie to ci będę zwracał uwagę

i szczerze wątpie w to ,że masz którykolwiek z tych telefonów

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.