x-kom hosting

PALIT ATI RADEON X700

aras2391
utworzono
utworzono

Jak w temacie, chciałbym się dowiedzieć co myślicie o tej karcie. Pytam ponieważ mam zamiar ją kupić ale jeszcze się nie zdecydowalem. Dodam że jest to wersja z 256 ramu ddr.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Jaki masz procesor, zasilacz i płytę główną? Ile pieniędzy możesz wydać?

aras2391
komentarz
komentarz

procesor to athlon 2400+, zasilacz delta 350w, a moge wydac do 200 zł jeśli chodzi o grafike

aras2391
komentarz
komentarz

no tak ale ja bym jednak wolał żeby na karcie było deczko więcej pamięci niż te 128mb :D

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Ten Palit jakiś podejrzany, nie wiem o co chodzi - magistrala to zapewne błąd, bo 6800 w każdej wersji miały 256-bit, a nie 128-bit, jak napisano na aukcji, ale w ogóle takiego modelu nie ma na oficjalnej stronie Palita.

Ja chyba postawiłbym na tego 6600 GT.

EDIT:

Znalazłem jakąś inną aukcję (zakończoną), z Palitem 6800 GS Sonic, i tam też napisali, że ma 128-bit o.O Bardzo to podejrzane. Dla bezpieczeństwa lepiej te Pality omijać.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.