x-kom hosting

karta radeon pro 9800

makapolska7
utworzono
utworzono

Potrzebuję danych technicznych do tej karty oraz czy mi wejedzie do mojej płyty głównej(mam kartę radeon 9200 zintegrowana z tą płytą )gigabyte ga-k8u!!! Mozecie mi podać inne karty, ktore by mi poszły na tą płytę(chodzi o to, żeby miała 3.0 shaderów-3.0 sm)?

FrogsterPL
komentarz
komentarz
(mam kartę radeon 9200 zintegrowana z tą płytą )

Ta karta nie jest zintegrowana ;) Możesz ją wymienić na inną AGP 4X/8X. Doradzimy Ci coś, ale napisz jeszcze, jaki masz procesor (model, np. Athlon 64 3000+), a także zasilacz (marka, model i moc wyrażona w W).

Jeśli nie wiesz, jak sprawdzić model zasilacza:

- wyłącz kompa, odłącz go od prądu (dla własnego bezpieczeństwa!)

- odkręć lewą ściankę obudowy patrząc od jej frontu (prawą, jeśli patrzysz od tyłu obudowy)

- zasilacz to ta "skrzynka" po lewej na górze. Spisz z naklejki wymagane dane lub zrób zdjęcie naklejki

- zamknij z powrotem obudowę, przykręć

- podłącz zasilanie, włącz kompa

- wypisz nam tu dane zasilacza lub wrzuć zrobioną fotkę

Nie otwieraj obudowy, jeśli jest zaplombowana! (plomby to takie naklejki, które uniemożliwiają otwarcie obudowy bez zerwania ich).

Napisz jeszcze, ile pieniędzy możesz wydać.

Dane techniczne Radeonów: 9800 SE 128-bit, 9800 SE 256-bit, 9800, 9800 Pro 128-bit, 9800 Pro 256-bit oraz 9800 XT znajdziesz na: http://www.benchmark.pl/zestawienie_gpu.html. Najlepiej interesować się tylko 9800, 9800 Pro 256-bit oraz 9800 XT. Pozostałe są wolniejsze.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.