x-kom hosting

Palit GF 9800 1gb + Wybór innego chłodzenia

shoq
utworzono
utworzono

Witam,

otóż kupiłem kartę graficzna Gf Palit 9800 Gt 1 Gb ale strasznie hałasuje.. chciałbym się dowiedzieć czy mogę jakiś inny godny polecenia system chłodzenia do kart graficznych w niej zamontować ?

Link:

http://pcarena.pl/page/84376/2/Palit-GeFor...rycerz-w-akcji/

tu akurat pokazany jest model 512 no ale wrecz identyczny.

Jest jakiech bardzo dobre i ciche chlodzenie do tej karty? np zalmana.

Pozdrawiam

BlackRaven
komentarz
komentarz

Wentylator z kabelkiem dwu czy cztero żyłowym? Jeśli to drugie, możesz wyregulować jego prędkość programowo. Ewentualnie z dobrych chłodzeń mogę polecić AC Accelero S1 (+ wentylator 120mm), lub AC Accelero TwinTurbo (ma zamontowane wentylatory i zajmuje nieco mniej miejsca).

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Wentylator z kabelkiem dwu czy cztero żyłowym? Jeśli to drugie, możesz wyregulować jego prędkość programowo.

Na egielda.com.pl mieli jakąś kartę z kablem dwużyłowym, którą się też dało regulować, jeśli chodzi o prędkość wiatraka, tak więc spróbować nie zaszkodzi.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.