x-kom hosting

Internet Speed Booster

Chris
utworzono
utworzono

Chciałbym się dowiedzieć co wiecie na temat tego programiku i jakie jest wasze zdanie co do niego..

Pozdrawiam.

Psycholandia
komentarz
komentarz

Nie wierzę w takie narzędzia mające na celu poprawienia szybkości internetu, kiedyś sama kilka testowałam i nic z tego.

Chris
komentarz
komentarz

Wydaje mi się że masz rację ale niestety, taką mam naturę że muszę wszystko sprawdzić na własnej skórze :)

Ale gwoli ścisłości... Zainstalowałem, sprawdziłem i nie widzę różnicy <_<

Co prawda program jest po angielsku, a tego języka za bardzo nie znam więc może coś w konfiguracji trzeba zmienić... Próbowałem na czuja i nic nie dało...

Pozdrawiam i czekam na recenzje jeśli takowe będą.

Psycholandia
komentarz
komentarz

Nie raczej wina nie leży po stronie konfiguracji. Pamiętaj, że wszelkie programy, które niby optymalizują system, pamięć, internet zazwyczaj to buble, które nie dość, że nie pomagają, to jeszcze mogą namącić. Ale oczywiście są wyjątki.

Chris
komentarz
komentarz

Powiem ci że bardziej z ciekawości niż z potrzeby zainstalowałem ten program, ale nie wróżę mu długiego życia na moim lapku, jutro będzie po nim :lol:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.