x-kom hosting

brak Ć

tomexior
utworzono
utworzono

gdy coś piszę nie mam właśnie tej polskiej litery co zrobic? system win vista home premium

Psycholandia
komentarz
komentarz

Panel sterowania --> Opcje regionalne i językowe --> Języki --> Szczegóły --> wykasuj tam wszystko prócz Polski programisty.

piku
komentarz
komentarz

Odinstaluj ATI Catalyst Control Center, zostaw sam sterownik do karty.

tomexior
komentarz
komentarz

w chodze w Opcje regionalne i językowe i mam takie zakładki Formaty, lokalizacja, Klawiatury i jezyki, Administracyjne i nie ma tam żadnych "Szczegóły"

a jak odinstaluje ATI Catalyst Control Center to z grafą nic sie nie pogorszy???

n31T
komentarz
komentarz
a jak odinstaluje ATI Catalyst Control Center to z grafą nic sie nie pogorszy???

Jak usuniesz samego catalysta to nic się nie pogorszy. Zamiast niego, możesz zainstalować sterowniki omegi (na moim starym radziu gry chodziły lepiej na sterach omegi niż catalysta).

falcon1984
komentarz
komentarz

Nie trzeba odinstalowywać CCC a nawet nie powinno się. Wejdź w ustawienia CCC, poszukaj HotKeys i skrót Alt + C odznacz lub usuń ;)

tomexior
komentarz
komentarz
poszukaj HotKeys

nie ma czegoś takiego ;/

Pajdek
komentarz
komentarz
Nie trzeba odinstalowywać CCC a nawet nie powinno się. Wejdź w ustawienia CCC, poszukaj HotKeys i skrót Alt + C odznacz lub usuń wink.gif

W moim przypadku nie pomogło :( ale usunąłem i jest ććć :)

tomexior
komentarz
komentarz

to jak odinstaluje i coś się pogorszy to z płyty cd od karty będę mógł to ponownie zainstalowac?

Fabregas4 takie pytanko swojego procka podkręcałeś na boxowym chłodzeniu? ^_^

Mateusz J.
komentarz
komentarz
to jak odinstaluje i coś się pogorszy to z płyty cd od karty będę mógł to ponownie zainstalowac?
Nic się nie pogorszy.

Ale jak coś możesz z płyty ponownie zainstalować.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.