x-kom hosting

czy procek nie bedzie spowalnial karty?

arixmag
utworzono
utworzono

mam radeona hd4870x2 gigabyte i procek intel 2 duo e8500 oc 3.8 cy nie bedzie ten procek ograniczal karty ?

Markus123
komentarz
komentarz

Powinno wszystko śmigać aż miło ;).

sid
komentarz
komentarz
mam radeona hd4870x2 gigabyte i procek intel 2 duo e8500 oc 3.8 cy nie bedzie ten procek ograniczal karty ?

Daj mu 4Ghz, będzie lepiej

arixmag
komentarz
komentarz

mam jeszcze jedno pytanko na czym moze polegac to spowalnianie karty graficznej przez procka??

BlackRaven
komentarz
komentarz

Po prostu karta nie będzie wykorzystywana w 100% optymalnie, z powodu za słabego procka.

Markus123
komentarz
komentarz

Albo inaczej mówiąc, karta może w jakiejś lokacji być w stanie wygenerować 50 klatek na sekundę, procesor da radę wyciągnąć tylko 40 klatek, przez co będziesz miał obraz z płynnością 40 fpsów.

Daj mu 4Ghz, będzie lepiej

A jak da 4.1 GHz, to będzie jeszcze lepiej ;). Ale przecież różnica będzie na tyle mała, że jeśli miałby przy 4 GHz męczyć procka wysokimi napięciami, to ja bym jednak wybrał 3.8 GHz, ale wiadomo, to zależy od sztuki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.