x-kom hosting

Problem z Wordem

shivetay
utworzono
utworzono

Witam.jak odpalam worda 2003 to wyskakuje mi komunikat, ze aplikacja jest nie zainstalowana dla bieżącego uzytkownika :/.nie wiem co z tym fantem zrobic

Psycholandia
komentarz
komentarz
W opisanej konfiguracji każdy użytkownik, który ma profil w systemie Windows Me lub Windows 98, musi uruchomić Instalatora pakietu Office. Instalatora nie muszą uruchamiać tylko ci użytkownicy, którzy nie mają profilu na komputerze. Podczas pierwszego zalogowania w miejsce ich profilu kopiowany jest profil domyślny. Domyślny profil użytkownika obejmuje wszystkie informacje rejestru i skróty, które są niezbędne do uruchomienia programów pakietu Office.

Pierwszy użytkownik, który uruchomi Instalatora, ustala w konfiguracji lokalizację instalacji pakietu Office. Kolejni użytkownicy nie mogą zmienić tej lokalizacji, nawet jeśli wybiorą instalację niestandardową. Czas instalacji pakietu Office dla drugiego i kolejnych użytkowników jest dużo krótszy niż w przypadku pierwszego użytkownika, o ile instalowane są podobne zestawy składników. Jest tak, ponieważ Instalator nie tworzy kopii już istniejących plików.

Będąc drugim lub kolejnym użytkownikiem uruchamiającym Instalatora w opisanej konfiguracji, można wybrać inny zestaw składników i funkcji pakietu Office niż pozostali użytkownicy. Jeśli tak zrobi, będzie miał inny zestaw skrótów pakietu Office w menu Programy. Dzieje się tak dlatego, że menu Start jest przypisane do użytkownika. Należy zaznaczyć pole wyboru Dołącz menu Start i grupy programów do ustawień użytkownika na karcie Profile użytkownika okna dialogowego Właściwości haseł.

Źródło: http://support.microsoft.com/kb/302846/pl

shivetay
komentarz
komentarz

nie bardzo mi to pomoglo :/

Psycholandia
komentarz
komentarz

Przeinstaluj może Office.

A w ogóle jesteś zalogowany na koncie Administratora?

Bo na Gościu może nie działać.

shivetay
komentarz
komentarz

Offica to już chyba 6 raz instaluje :/ nie moge znalzc zadnej z tych opcji co oni ja tam podaja w tej pomocy i tak jestem na jednynym profilu jaki mam na kompie jako admin :/

Psycholandia
komentarz
komentarz

żeby zainstalować office 2003 na warunkach ustalanych przez użytkownika (tak mi się wydaje :x) użyj komendy startowej podobnej do przedstawionego przykładu:

"path\Setup.exe" allusers=""

Źródło: http://support.microsoft.com/kb/817960/en-...&sid=global

Nie należy się sugerować tym, że chodzi o Outlooka w tym przypadku, ponieważ problem jest ten sam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.