x-kom hosting

e2180 sprawny czy nie?

tomekk600
utworzono
utworzono

Na poczatek link do aukcji

http://allegro.pl/show_item.php?item=450007286

Koles napisał ze kupił go na allegro w wersji BOX i ze włozył na swoja płyte która odpalała sie proc sie grzał ale nie ruszała dalej. Okazało sie że ona nie obsługuje tego typu procesorów. Czy od odpalenia proca na tej płycie mógł on ulec uszkodzeniu??

Aukcja kończy sie za niecałe 2godz i potrzebuje ekstra szybkiej pomocy.

Jego płyta to foxconn 915g7mc-es

Micha7
komentarz
komentarz

licytuj, jakby co to oddasz na gwarancje, chlodzenie box mozesz dokupic osobna za 13 zł.

tomekk600
komentarz
komentarz

własnie mówi ze gwarancje gdzieś zapodział ;/

Micha7
komentarz
komentarz

ale jak kupil proca nowego, wsadzil na inny socket to chyba nic sie nei stało.

tomekk600
komentarz
komentarz
ale jak kupil proca nowego, wsadzil na inny socket to chyba nic sie nei stało.

Własnie CHYBA.. Ja jestem przezorny jak myślisz lepiej licytowac to czy kupic za 135zł e2140 (1,66ghz) uzywany ale 100% pewny. P.S. lepszy niz ten e2140 nie potrzebny mi e2180 chce lisytowac tylko dlatego że jest tańszy xD

Micha7
komentarz
komentarz

sprawny na 100%, jak jego mobo nie obsługuje dualcore to mu nawet nie odpali, mozesz te E2140 kupic(to samo tylko inny mnoznik)

JSF
komentarz
komentarz

Ja bym niebrał. Jeżeli jest to prawdą co on napisał to szanse na uszkodzenie procesora nie są duże ale z drugiej strony nawet gwarancji na uruchomienie nie daje.

tomekk600
komentarz
komentarz

micha7 ale proc sie grzał znaczy że przechodził przez niego prąd wiec cos stać sie mogło. Ja ostatnio w pospiechu włozyłem atlona 2000+ o 90stopni w zła strone i nawet dzialał ale to barachło a to juz cos kosztuje

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.