x-kom hosting

Ostatnie pytania przed kupnem omni ;]

Mario-M95
utworzono
utworzono

Witam,

Właśnie zmieniam swojego asusa p527. Zastanawiałem się nad samsungiem omnia. Gdyby nie słaby procesor asusa nie zmieniałbym tego telefonu bo jest naprawdę dobry. Ale przez procesor 200 Mhz o obejrzeniu filmu można zapomnieć a mapa działa skokami.

Moje pytanie odnośnie omni tyczy się wyświetlacza dotykowego. Czy ktoś wie czy bez problemu da się obsługiwać ten telefon palcem. Na ten przykład asus też działa pod WM ale tam o obsługiwaniu palcem nie ma mowy. Nawet w niektórych momentach trudno jest trafić w ikonki rysikiem. W p527 jest klawiatura a w omni nie. Zależy mi na tym żeby np gdzieś w trasie na mieście móc łatwo obsłużyć telefon bez konieczności walenia się z tym rysikiem.

ps. przepraszam że 2 razy ten sam temat ale coś mi zamuliło i tak wyszło ;]

n31T
komentarz
komentarz

Kup htc diamond ew. htc tytn II. Omni Ci nie polecam ze względu na dziwaczną rozdzielczość ekranu (240x400)

Mario-M95
komentarz
komentarz

Nie ma lampy błyskowej i słabszy aparat. Wiem że telefon nie jest do zdjęć ale często korzystam z aparatu w telefonie :) , a na HTC Touch Pro albo HD mnie nie stać ;)

  • 3 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

Bez problem da sie go obsŁugiwać palcem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.