x-kom hosting

ATI Radeon 9600 Sapphire

TommyD88
utworzono
utworzono

Mam problem, wczoraj wieczorem jakby nigdy nic podczas przegladania stron w necie zgasł mi monitor...myslalem, ze to problem z kablem (nie kontaktuje czasami) ale moje proby spełzły na niczym. Dziś rano probowalem mocować mocniej karte w slocie, czy tez zmieniac kable do monitora (nawet monitory) i nic nie poskutkowalo. W zwiazku z tym mam pytanie czy karte da sie odratowac ?? Komp wlacza sie normalnie, slychac BIOS - a po wymianie na stara karte (Nvidia Riva TNT2) moge "grać" na kompie...(wiec slot jest dobry)

PaQre
komentarz
komentarz

Pewnie karta padła podaj jeszcze marke i moc zasilacza i zrób reset biosa jeśli to nie pomoże to karta musiała paść.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Jeśli masz taką możliwość, sprawdź też tego Radeona na innym kompie. Jeśli też nie będzie obrazu, to wniosek wiadomy - karta uszkodzona.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.