x-kom hosting

jaka grafike wybrac?

byczek85
utworzono
utworzono

jaka grafike doradzili byscie mi kupic asusa 9600GT top glaciator czy asus 9800GT a moze cos z gigabyte'a????

falcon1984
komentarz
komentarz

Gigabyte odradzam

Z podanych oczywiście lepsza jest GF 9800GT od Asusa z Glaciatorem.

Jak możesz dołożyć to wart zastanowić się na d Radeon HD4850...

Jaki masz zasilacz ?

byczek85
komentarz
komentarz

mam chieftec 450 W ale ten asus 9600gt top ma lepsze parametry jet bardziej podkrecony od asus 9800gt

BlackRaven
komentarz
komentarz

Jakie parametry? To że jest podkręcony nie zmienia faktu że 9800GT będzie wydajniejszy. Zasilacz wystarczy.

byczek85
komentarz
komentarz

asus 9600gt top ma taktowanie rdzenia 720Mhz pamieci 2000Mhz a 9800gt 600/1800 Mhz a czy to prawda ze od tych kart i tak lepszy jest radeon HD4850?? jezeli tak to jaki model i jakiej firmy jest godny polecenia

DeNeB
komentarz
komentarz

Poleciłem ci karty z niereferencyjnymi chłodzeniami ktore nie maja problemow z temperaturami jak np.gigabyte.

Jezeli juz chcesz Asusa, to mozesz brac ASUS Radeon 4850 TOP takze ma niereferencyjne chłodzenie

damib
komentarz
komentarz

jak chcesz cos z seri HD4850 to ja bym bral sapphire HD4850 TOXIC jest lepsza od HD4850 TOP i ma lepszy potencjal dalszego O/C tylko troche glosniejsza niz TOP ale i tak cicha a chlodzenie nawet lepsze

byczek85
komentarz
komentarz

kupilem asusa HD4850 TOP dzieki za pomoc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.