x-kom hosting

[pytanie] Moderatorzy

benkowik
utworzono
utworzono

Mam pytanko.

Czy wszyscy moderatorzy muszą zaakceptować temat np. w linkach i w poradnikach ?

Dzisiaj przykładowo dostałem 9 wiadomości od jesiona, w tym 8 że został przeniesiony mój temat do kosza i 1 wiadomość że został zaakceptowany ale i tak nie ma tego tematu.

Dodałem też mini poradnik, który Gobi zaakceptował i był przez jakiś czas a przed chwilą zniknął bo luq nie zaakceptował.

Edit1:

Wiem już dlaczego nie ma tematu w linkach :) Ale po co kilka razy wysyłać wiadomość że został przeniesiony do Kosza ?

dar55
komentarz
komentarz

Dzisiaj przykładowo dostałem 9 wiadomości od jesiona, w tym 8 że został przeniesiony mój temat do kosza i 1 wiadomość że został zaakceptowany ale i tak nie ma tego tematu.
temat jest w koszu -> http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=68601&hl= jesiona 4 razy na nim "operował" a nie 9
Dodałem też mini poradnik, który Gobi zaakceptował i był przez jakiś czas a przed chwilą zniknął bo luq nie zaakceptował.
temat też jest na "niewidoku" , widocznie luq czegoś się dopatrzył -> wyjasni się to niedługo
Ale po co kilka razy wysyłać wiadomość że został przeniesiony do Kosza ?
robi to automat
benkowik
komentarz
komentarz

Możliwe bo jak wszedłem na pocztę to miałem 10 Nowych wiadomości na forum forumpc.pl

Dziękuje ślicznie za wyjaśnienie :)

Edit1

Już wszystko rozumiem dar55, dzięki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.