x-kom hosting

Socket 478 - Jaki najszybszy?

bartek
utworzono
utworzono

Witam,

Jaki jest najwydajniejszy procesor na podstwakę 478?

Gość
komentarz
komentarz

A jaką masz płytę główną?

bartek
komentarz
komentarz

MSI 848P Neo-V

Teraz chodzi na niej P4 3.0 @3.39Ghz

damib
komentarz
komentarz

najszybszy jaki wyprodukowano jest Pentium 4 Prescott 3,8 GHz na FSB 800 MHz (mnożnik 19) a co do tej twojej plyty to chyba mozesz tam wstawic 3.2 ale tego nie jestem pewnien na 100% ;)

bartek
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedzi

Na stronie tytułowej tej płytki napisane jest

• Supports Intel® P4 Northwood/Prescott/P4 Extreme Edition processors.(Socket 478)

• Supports up to 3.2GHz or higher speed P4 processor.

Które konkretnie modele EE były pod S478? Nie mogę nigdzie tego znaleźć, wszędzie piszą o ee na 775

swirek
komentarz
komentarz
Które konkretnie modele EE były pod S478? Nie mogę nigdzie tego znaleźć, wszędzie piszą o ee na 775
Ten:
Pentium 4 Northwood (Extreme Edition , FSB800, L2 Cache 512KB)Pentium 4 Extreme Edition 3.2GHz 	800 	16 	OK

http://global.msi.com.tw/index.php?func=pr...p;maincat_no=1#

bartek
komentarz
komentarz

Dzięki wszystkim za wypowiedzi.

A ten 3.73Ghz był tylko na 775? Szkoda. To powiedzcie mi jeszce, czy jeżeli na stronie msi jest podane, że wejdzie max. 3.2, to 3.4 nie działałby już poprawnie? Przecież mój podkręcony teraz ma prawie 3.4. Na jakiejś stonie znalazłem, że moja płyta obsługuje 3.6 i więcej.

I jeszce jedno pytanie, raczej retoryczne, ale może o czymś nie wiem, czy istnieje jakiś procesor na 478 który obsługuje 64 bity? Może któryś z tych EE? Nic takiego nie znalazłem, ale może źle szukałem ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.