x-kom hosting

chcę kupić nową karte

Toldi40
utworzono
utworzono

Mam zintegrowaną kartę graficzną NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 (256 MB) gry mi już na niej płynnie nie chodzą na najniższych detalach. Chciałbym kupić nową kartę tak do 400 zł. Jakie byście mi proponowali?

Moje konfiguracje:

Procesor: AMD Athlon™ 64 2 Dual Core Processor 3600+

Pamięć RAM: 1 GB

Zasilacz: AC INPUT 230 VAC 10 A 50-60 MHZ 350W

Płyta główna: Gigabyte Technology M61P-S3

Xin1313
komentarz
komentarz

procesor będzie go ograniczać przy tym gso , przynajmniej tak mi się zdaje - też wysłałem tego chiefteca ;d

Lipton
komentarz
komentarz

Będzie, ale 8600GTS jest już dość słabą kartą, znacznie słabszą od 9600GSO, nawet jeżeli ta będzie ograniczana.

Xin1313
komentarz
komentarz

ja mam jeszcze gt od gigabyte i nie narzekam

Lipton
komentarz
komentarz

Ja tak samo, ale jeżeli ma tyle do wydania niech bierz 9600GSO lub zaoszczędzi i za takie same pieniądze weźmie HD3850:

http://www.allegro.pl/item450595649_grafik...x_dvi_hdmi.html

Toldi40
komentarz
komentarz

Jak sobie kupie już zasilacz i do kupie pamięci to jeszcze bym się zastanawiał nad tymi kartami GF 9600GT / 9800GT mógłbym dołożyć jeszcze trochę kasy

Akahan
komentarz
komentarz

DDR2 odpada... 9800GT będzie dużo za szybkie... Góra to ten 9600GSO i to jeszcze trochę procka podgoń.

Lipton
komentarz
komentarz

Akahan dzięki że zwróciłeś uwagę :)

leci plusik.

Nie zauważyłem że to DDR2, stąd ta atrakcyjna cena :D

W takim razie bierz tego:

http://www.allegro.pl/item449659419_sapphi...3850_vf700.html

+

Chieftec 400W, choć ja dołożyłbym do tego 9600GSO.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.