x-kom hosting

PC 1950pro fanfix (?) :P

Langi
utworzono
utworzono

Cześć, chciałbym się pobawić w fanfixa.. ustawianie obrotów wiatraka na mojej karcie, PowerColor x1950 pro 256 mb. Czy istnieje taka możliwość, aby kontrolować obroty wiatraka? Próbowałem coś takiego w RivaTuner ale raczej nie dało rady, nic się nie zmieniało, te same temperatury.

I tu rodzi się pytanie do Was, czy mogę zrobić fanfixa wg. tej metody jaką robi się to dla radków hd4xxx, zadziała? czy fanfix jest tylko do radków z serii hd?? coś takiego (forum.pclab.pl/t383958.html)

Dzięki za odpowiedz, stawiam plusy :)

falcon1984
komentarz
komentarz

http://www.frazpc.pl/artykuly/504/X1950PRO...HIRE/Rzut/okiem

Wg. tego artykułu można regulować obroty na Radeonach X1950 PRO

Spróbuj programem Riva Tuner podnieść obroty wentyla, w CCC też można spróbować tak jak na HD4850 ale nie wiem czy to ruszy :)

Langi
komentarz
komentarz

Przed chwilą próbowałem, nie ma takiej linijki w tym pliczku nawet jak "Property name="FanSpeedAlgorithm" "

Może zna ktoś jakiś pewny sposób na zmianę obrotów wentylatora na x1950 pro?

Dzieki :)

djkraszinio
komentarz
komentarz

to dziwne ze w riva tuner nie mozna na x1950pro zmieniac obrotow wentyla bo ja na swoim x1650pro moge bezproblemu a co masz w zakładce FAN najlepiej zrób screena z tej zakładki i pokaz

Langi
komentarz
komentarz

http://img403.imageshack.us/my.php?image=screenqu0.jpg

Proszę

Bawiłem się wcześniej i ustawiłem obroty na 40%, ale nic się nie dzieje...

djkraszinio
komentarz
komentarz

moze to głupie co napisze ale jak ustawiłes na 40% oborty wentyla to dałes zastosuj?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.