x-kom hosting

Problem z GG i AQQ... POMOCY!

Rafał91
utworzono
utworzono

Witam. Wczoraj robiłem format systemu i nowy system. Zainstalowałem service packa 2, bez service packa 1 i mam problem z GG i AQQ. Jak chce dodać kogoś do kontaktów w GG i za importować listę to nie mogę tego w żaden sposób zrobić. Jak korzystam z AQQ to niby wszystko ok, lecz jak chce do kogoś coś napisać to automatycznie jestem rozłączany i staje się niedostępny. Próbowałem odinstalowywać service packa 2, i instalować jedynkę a potem na to znowu dwójkę, ale to nic mi nie pomagało. Proszę o pomoc w tej sprawie, bo nie wiem co mam zrobić aby było wszystko w porządku <_<

eso
komentarz
komentarz

zainstaluj sobie Konnekt i zobacz czy też tak jest.

Nocturn
komentarz
komentarz

Ja proponuje GG 8.0 Beta, pomimo tego, że to B bardzo przyjemnie się na tym komunikatorze śmiga.

Psycholandia
komentarz
komentarz

Spróbuj też tlen, jest to jeden z bezpieczniejszych komunikatorów no i nie ma z nim problemów.

Rafał91
komentarz
komentarz

Zainstalowałem program Konnekt no działa, dzięki ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.