x-kom hosting

jak optymalnie ustawic ATI Catalyst Control Center

arixmag
utworzono
utworzono

pytanie jak w temacie dodam ze mam karte radeon hd4570x2 ddr5 2gb czy go calkiem wylaczyc ? bo mam problem ze w grach krawedzie sa tak jakby wyszczerbione tzn nierowne i nie wiem co zrobic zeby bylo ok ? najlepiej jakies screeny ale niekoniecznie

falcon1984
komentarz
komentarz

Jakie masz sterowniki ? DX najnowsze zainstalowane ?

Jaka rozdzielczość ? Spróbuj włączyć w grze anti-aliasing

arixmag
komentarz
komentarz

tfu 4870x2

tu macie screen z ustawieniami w grze bez_tytuĹu.JPG a jak zprawdzic wersje DX?

post-24375-1223218174_thumb.jpg

falcon1984
komentarz
komentarz

Start ---> uruchom ---> dxdiag

Widzę, że opcje masz wszystkie wysokie i rozdzielczość...

Co to za gra ?

Akahan
komentarz
komentarz

Falcon Assasin's Creed, nie poznałeś? :)

falcon1984
komentarz
komentarz

Aaa już mi się menu gry zapomniało, dawno w to grałem temu :)

Rozdzielczość masz dość dużą widzę, więc dziwne że są nieostrości...

Akahan
komentarz
komentarz

Ustaw w CCC na jakość, a nie na maksymalną wydajność, wymuś AA już nic innego mi do głowy nie przychodzi...

Kruku
komentarz
komentarz

Zaraz, zaraz... a nie jest tak że w Assassins Creedzie nie ma AA? Wywaliłem go dziś z dysku więc nie mogę sprawdzić, a instalować mi się nie chce :D

Akahan
komentarz
komentarz
Zaraz, zaraz... a nie jest tak że w Assassins Creedzie nie ma AA?

O ile się nie mylę w sterowniach można wymusić AA.

NoVyKomp
komentarz
komentarz

sprawdź czy masz włączone Catalyst A.I. i stery jakie ? 8.9 powinieneś mieć...

sprawdź też tak jak napisał Akahan ustawienia jakość/ wydajność - wymuś filtrowanie itd.

arixmag
komentarz
komentarz

to direct 9.0c a ustawienia takie 2.JPG 1.JPG

a screen z gry wyglada tak 3.JPG i niepokoi mnie rowniez ta kreska zalamujaca obraz mniejwiecej po przekątnej

post-24375-1223221600_thumb.jpg

post-24375-1223221621_thumb.jpg

post-24375-1223221832_thumb.jpg

Lewy12
komentarz
komentarz

OJ jak dobrze pamiętam to w pirackiej wersji zjadało krawędzie . A jeśli masz orginał to nie wiem w czym jest problem.

kryptos
komentarz
komentarz

Najlepiej nie istalować Control Center, a zainstalować same sterowniki, tj. Ati Display Driver. Nie ma wtedy problemu, karta pracuje cały czas tak, jak powinna, na pełnych obrotach.

falcon1984
komentarz
komentarz

To jest oryginał czy torrent edyszon, który notabene był wersja beta gry AC... (aż nie pojawiła się pełna wersja) ?

olszak
komentarz
komentarz

ja ci polecam zmienić ustawienia w CCC, mi na przykład do rozdzielczości 1024x768 aax4 nie wysarcza a tyle można max w większości gier wyciągnąć,

zmień sobie ustawienia według tego schematu: wchodzisz do CCC -> 3D -> All settings

i teraz po kolei: Anti Aliasing: odznaczasz "use application settings" przesuwasz suwak do końca i wybierasz filtr edge-detect

i już nie powinno być ostrych krawędzi

arixmag
komentarz
komentarz

odinstalowalem ccc i jest lepiiej a to torrent edyszyn :P

a tu jak ustawic??4.JPG

post-24375-1223297577_thumb.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.