x-kom hosting

Bardzo dziwny problem

rad1702
utworzono
utworzono

W zasadzie nie wiedziałem gdzie wrzucic posta, bo niewiem po ktorej stronie lezy problem. Wczoraj jeszcze wszystko było normalnie, ale gdy dziś włączam jakąkolwiek grę to mam problem "slow motion". Gry się nie zacinają, fpsow mam tyle samo, tylko tak jakbym grał w zwolnionym tempie. Css, tf2, assassins creed i pes2008, ktore aktualnie mam na dysku chodza w "slow motion".

olszak
komentarz
komentarz

ciężko powiedzieć, wrzuć log z hijackthis, może to być jakiś wirus który muli ci kompa

falcon1984
komentarz
komentarz

Spróbuj zmienić albo przeinstalować sterowniki + DX

Jakie temp. masz ?

olszak
komentarz
komentarz
Niezauwazylem zmian w szybkosci systemu, jedynie w grach mam ten dziwny problem:

http://rapidshare.com/files/151121084/hijackthis.log.html

nic złego w nim nie widzę, przeinstaluj stery, przywróć ustawienia domyślne biosu ale wątpię żeby to coś dało, zawsze zostaje ostateczność : format

innych pomysłów nie mam

p.s spróbuj powyłączać wszystkie programy razem z antywirusami działające w tle

p.s2 jakiego masz antywira?

rad1702
komentarz
komentarz

Sterowniki przeinstalowalem (catalyst 8.9), zbedne programy powylaczalem, temp procka 57*, temp grafiki load 93*, antywirus nod

falcon1984
komentarz
komentarz

Wcześniej przy tych 93C chodziły prawidłowo gry ?

rad1702
komentarz
komentarz

Tak

falcon1984
komentarz
komentarz

Skoro reinstal sterów i DX nie pomogły to bym chyba zrobił format. Jak to nie pomoże to pewnie karta ma pamięci uszkodzone albo coś w ten deseń...

rad1702
komentarz
komentarz

Puściłem atitoola na 15 min, nic nie wykrył. Puściłem 3dmarka 06 niekręcony proc wynik 11614.

EDIT:

Problem rozwiazany, jezeli komus to pomoze to odinstalowalem wszystkie pliki zwiazane z plyta glowna i zainstalowalem na nowo, problem znikł.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.