x-kom hosting

Odzyskiwanie danych z dysku wielosesyjnego DVD i pendrive'a

bardotek69
utworzono
utworzono

Witam!

Jestem tu nowy, a zarejestrowałem się, ponieważ mam problem, którego nie mogę rozwiązać, mimo iż przeszukałem mnóstwo stron i sprawdziłem wiele programów do odzyskiwania danych. Niestety, ale naprawdę jestem taki lewy ;-/!

Nie wiem czy piszę w dobrym dziale, jakby co to proszę mnie nie besztać :)

Otóż nagrałem dysk wielosesyjny DVD, tylko niby było to w jednej sesji, tego samego dnia, jednak to co nagrałem wcześniej jest niedostępne do podglądu. Wszystko jest w jednej sesji, jednak część plików jest tylko dostępna do przeglądania, reszta zaś już nie.

Sprawdziłem już wiele różnych programów, ale nic z tego. IsoBuster, BadCopyCD i coś tam jeszcze nie mogą mi pomóc. Czytałem, że można jakoś do tego wrócić, ale nie wiem jak?

Miałem to też na pamięci przenośnej, jednak jak nagrałem na płytę, to skasowałem to z pena. Jeden z programów przywrócił mi część z tych plików, jednak nie wszystko, a były tam same ważne rzeczy - zdjęcia i filmiki (których już nie ma!) z moich pierwszych wakacji z Moją Połówką ;-/

BŁAGAM, pomóżcie!

Z góry dziękuję!

Czy KTOKOLWIEK mógłby mi pomóc? PROSZĘ... Coś szybkiego, darmowego i po polsku...

dar55
komentarz
komentarz

ten to zdjęć z pena http://www.cgsecurity.org/wiki/PhotoRec

co dp dvd , może ją zamknij poprostu ? ale najpierw zrób kopię 1:1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.