x-kom hosting

tapety 240x320 na telefon

szoch
utworzono
utworzono

witam zna ktoś może strone z fajnymi tapetami 240x320 o różnej tematyce , ale w szczególności piłka nożna

Gość
komentarz
komentarz

mobile9.com

seba115
komentarz
komentarz
bagish
komentarz
komentarz

Pobierasz jakiś obrazek który ci się podoba i zmniejszasz go w jakimś programie graficznym, ja tak zawsze robie i działa.

n31T
komentarz
komentarz

Jak masz jakiś nowszy telefon, to nie musisz zmniejszać rozdzielczości obrazka, telefon sam ją dopasuje

szoch
komentarz
komentarz

mama sony ericson w880i

piku
komentarz
komentarz

To nawet jak masz większą to dopasuje. Wiem bo mam tego badziewia :P

Gość
komentarz
komentarz

Ale możesz nawet ściągnąć w rozdzielczości 1024x768 a komórki same ci zmniejszą, albo zmniejszasz byle jakim programem m.in. Micorosoft Office Picture Manger. Tam możesz wpisać byle jaką rozdzielczość i po sprawie :)

kelloco2
komentarz
komentarz

Tylko że czasem po zmniejszeniu obraz jest zniekształcony ;/

n31T
komentarz
komentarz
Tylko że czasem po zmniejszeniu obraz jest zniekształcony ;/

Ściągnij program ifranview i w nim zmieniaj rozdzielczość obrazka.

Danyyy
komentarz
komentarz

www.zedge.net tam masz od groma obrazków xD Jak sie zarejestrujesz co trwa pare minut i wybierzesz model telefonu to automatycznie wyszukiwania wielkosci beda dla tego modelu. i Piłka nożna tez jest xD

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.