x-kom hosting

Wyciszenie HDD

sitol
utworzono
utworzono

Witam!!

Nie wiem czy w dobruym dziale z góry sorki jeśli zły wybrałem:)

A więc chcę wyciszyć jak w topicu HDD tylko nie w ten sposób że kupie za 100 zyla komplet tylko chodzi mi o jakieś nie wiem śrubki z gumką albo coś takiegho co każdy ma w domu lub można nabyć za grosze:)

Proszę o porady:)

POZDRO!! Mateusz...

cinomatic
komentarz
komentarz

Wiec sie teraz troszke posmiejesz ... Ale znam swietna metode która niedawno wymyslil moj kolega.... Metoda jest o tyle dobra ze moze zastosowac ja każdy... Oczywiscie jest juz przez mojego kumpla opatentowana :)

Wiec musisz miec jakis stary naped CD... Opróżniasz ten napęd do srodka wkladasz dysk twardy i mate wygłuszającą (mozesz ją dostać w sklepach samochodowych), bedzie Ci jeszcze potrzebna jakas plytka miedziana ktora bardzo dobrze bedzie przewodzila ciepło ... Tak zeby ochladzac dysk... No i to na tyle calej pomocy bo dysk chodzi naprawde cichutko :) Moze uda mi sie zalatwic dla Ciebie zdjecia od niego jak on to wszystko przygotowal...

pozdro*

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Hahaha bajer :D, musze to zastosować :). Powiedz mu żeby sprzedawał pomysł na allegro po 5 zł :)

sitol
komentarz
komentarz

no ale nie mam starej obudowy :/

POZDRO!! Mateusz...

cinomatic
komentarz
komentarz

Co jak co ale pomysl kumpla jest moim zdaniem zajebisty bo mozna to zrobic w domu jest to tanie i na dodatek nie slychac dysku... Kumpelk pokazywal mi u niego jak bylem temperatury to takie jego nowe wyciszenie i chlodzenie jednoczesnie to zmniejszyly temperature dysku o 18*C ...

A jesli chodzi o patent to juz nie wiem czy nie jest w trakcie opatentowywania tego :P

mariuszek
komentarz
komentarz

cinomatic, zalatw jakas fotke tego wynalazku :)

cinomatic
komentarz
komentarz

Zalatwie dzis albo jutro wieczorkiem to wam podesle do tego tematu :)

Teraz nie mam jak bo kumpla nie ma na necie :(

sitol
komentarz
komentarz

to postaraj się wieczorkiem juz:P:D:D

POZDRO!! Mateusz...

cinomatic
komentarz
komentarz

Jak obiecalem to tak tez czynie .. wiec moje slowa nie sa rzucane na wiatr :P

patrzcie i podziwiajcie :)

http://www.frazpc.pl/b/182395

  • 2 tygodnie później...
Evil
komentarz
komentarz

Do myślićie o tym pomyśle ?? BO mam stary cd-rom a dysk u mnie bardzo hałasuje ;| A czy naprawde temp bedzie mniejsza? i u mnie bedzie problem bo czesto wyciągam dysk :/

cinomatic
komentarz
komentarz

Czlowieku kumpel zachwala to strasnie

zreszta musial zmniejszyc ilosc tego chlodzenia bo mowil ze mial za zimny dysk.. wiec naprawde warto .. a pomysl moim zdaniem jest genialny :)

Evil
komentarz
komentarz

No tak :) Mozna by pokombinować jesli mam stary cd-rom ale jak ja czesto wyciągam dysk to będzie problem :/

sitol
komentarz
komentarz

ee no więcej sie napracujesz przy wyciaganiu i to wszystko:)

:D:D ale fajnie to wygląda masz u mnie plusa cinomatic:D

Evil
komentarz
komentarz

A macie może jeszcze gdzieś linki do takich domowych sposobów przerabiania komputera?? bo kiedyś już szukalem ale nic ciekawego nie znalazlem. to z dyskiem bardzi ciekawe i chyba sobie takie cos zrobie :)

jak macie jakies linki to moze na pw ??

P.S A taką mate na serio idzie dostać w sklepie samochodowym ? co to ma wsuplnego z samochodami ?

sitol
komentarz
komentarz

no jak to co? car audio albo wyciszaja tym maski przednie silnika:)

a co do domowych sposobów to może korkiem poobklejać części skrecane do blachy w obudowie chciaz kumpel mówił że to marny sposób wyciszenia:D

cinomatic
komentarz
komentarz

tyakie czesci to raczej nie wiele pomoga ... ale wszystko zalezy od was .... :)

Evil
komentarz
komentarz

ja kiedyś próbowałem pod części przykroceone do budy miedzy innymi dysk dać takie małe gumowe podkładki ale nie dało sie je wcisnąć razem z dyskiem :/

a macie moze jakies tutoriale do takich rzeczy albo jakąś ciekawą strone tego typu rzeczą poświęcone ?

cinomatic
komentarz
komentarz

Jak sie cos znajdzie to dam znac ... poszukam .... :)

sitol
komentarz
komentarz

ja równiez:)

Evil
komentarz
komentarz

to dzięki chłopaki :P

bo ja jestem typem domowego majsterkowicza a nie człowieka do wydawania pięniedzy na drogie zeczy do wyciszania, tuningowania itp itd :D

sitol
komentarz
komentarz

jakos miałem wrażenie że to o mnie :D:D

Evil
komentarz
komentarz

nie jesteś sam :P

Gdy pieniędzy u mnie ciągle brakuje i sam na wszystko musze kołowa kase a nie prosić rodziców to wole sam coś zrobić a nie wydawać kupe kasy :):D

cinomatic
komentarz
komentarz

I tak sie zdobywa wlasnie uznanie na śląsku :P

Evil
komentarz
komentarz

hihih no wprawdzie tak :lol: I ja jestem ze śląska :P

A opole to raczej na śląsku nie jest :P hihi :)

cinomatic
komentarz
komentarz

No w sumie to Opole jest miedzy Katowicami a Wrockiem wiec w sumie to jest miedzy górnym a dolnym slaskiem :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.