x-kom hosting

Konsola przez kartę graficzną

lejzi
utworzono
utworzono

Witam,

chciałbym podłączyc Xbox'a 360 do kompa poprzez wyjście S-VIDEO. Okablowanie mam. Problem jednakże w tym, iż nie mam pojęcia co zrobic aby obraz wyświetlany był na monitorze mojego kompa. Kable działają, ponieważ próbowałem na tunerze TV. Drugi komputer posiada tylko S-VIDEO na karcie graficznej(ATI). Może zna ktoś uniwersalny soft do tego typu kabli aby obraz był wyświetlany...czekam na pomoc

Gość
komentarz
komentarz

To jest wyjście, a nie wejście! Abyś mógł podłączyć XBoxa do PC musiałbyś posiadać kartę graficzną z VIVO albo kartę telewizyjną.

lejzi
komentarz
komentarz

A jeżeli chiciałbym podłączyc ją do laptopa poprzez VGA, wymagany jest jakiś soft?

PS. Przez s-video moge tylko wysyłac obraz?

Tomek
komentarz
komentarz
A jeżeli chiciałbym podłączyc ją do laptopa poprzez VGA, wymagany jest jakiś soft?

Też się nie da

Tak jak pisał puciek innej możliwości nie ma.

Gość
komentarz
komentarz

Port VGA w laptopie to też jest wyjście sygnału, a nie wejście! Żaden soft nie zmieni połączeń sprzętowych. Musisz w kompie czy laptopie posiadać port Video IN (nie OUT). Takie wejścia posiadają karty graficzne z ViVo - Video IN/Video OUT, karty telewizyjne i karty do obróbki Video.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.