x-kom hosting

Inne forum

grzpru
utworzono
utworzono

Zna ktoś jakieś dobre forum (takie jak to :> ) na którym mógłbym się dowiedzieć coś o skuterach, bo mój "chińczyk" coś szwankuje.

kapsel
komentarz
komentarz

Yeah! Szukałem takiego posta! Napisz tutaj co z nim nie tak.

grzpru
komentarz
komentarz

To widze że się tym troche interesujesz ;) Skuter poprostu nie chce iść, tzn, wogóle jeździ ale nie może się zebrać i rozpędzić wiecej niż do 30km/h, a normalnie jedzie 50km/h (nie ma zdjętej blokady). Nie znam się na tym zabardzo ale wydaje mi się że może sprzęgło się ślizga. Aha jest nim przejechane 800km

olej3232
komentarz
komentarz

Silnik chodzi na wysokich obrotach a mimo to jedzie wolno?? Jeżeli tak to sprzęgło podejrzewam! Za moich czasów były motorynki, później simsony! Jedną tak załatwiłem! Nie więcej niż 20 KM/h się toczyła

razor123
komentarz
komentarz

sprawdź w jakim stanie masz pasek napędowy !

jak to nie pasek to napisz tu -> 6a00c23c4a.gif

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Albo masz coś przytkane i się dławi

Gość
komentarz
komentarz
Yeah! Szukałem takiego posta! Napisz tutaj co z nim nie tak.

A mógłbyś mi zaproponować jakiś w miare tani skuter (może byc allegro, byle z małopolskiego)?

DoGeR
komentarz
komentarz
miare tani skuter

W miarę tani :D Ile chcesz dać napisz mu :D

Gość
komentarz
komentarz

myśle że nie więcej niż 1200zł :P

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Pożądna gitara elektryczna by była :). A co do skutera to za taką cene trudno znaleźć jakiś dobry, nawet nie wspominam o nówce :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.