x-kom hosting

Celeron E1200

dem
utworzono
utworzono

Witam mam pytanie gdyż od pewnego czasu mam problem z nim w aplikacji wings3d a mianowicie nie jest w stanie utrzymać prostego modelu próba obracania czy przesuwania poligonów kończy się strasznym obciążeniem, ale tylko na I rdzeniu drugi zupełnie jakby nie był obciążony, po zmianie procesora na P4 3.0 wszystko działa płynnie bez żadnych problemów, wczesniej na tym celku nie miałem żadnych problemów z tego typu programami + zmniejszyła się jego wydajność, chodził na 2,8.REszta sprzetu to płyta GIGABYTE P35 DS3, 2GB KINGSTON HyperX 1066, dysk 250 samsung,grafika x1650pro, TAGAN 400W U33 II.

Pytanie z mojej strony czy to wada techniczna kwalifikująca się do wymiany czy może to być związane z czymś innym?

swirek
komentarz
komentarz
Witam mam pytanie gdyż od pewnego czasu mam problem z nim w aplikacji wings3d a mianowicie nie jest w stanie utrzymać prostego modelu próba obracania czy przesuwania poligonów kończy się strasznym obciążeniem, ale tylko na I rdzeniu drugi zupełnie jakby nie był obciążony, po zmianie procesora na P4 3.0 wszystko działa płynnie
To prawdopodonie kwestia programu. Nie obsluguje on dwoch rdzeni. Pojedynczy rdzen, ktory jest obciazany ma mniejszy zegar = program chodzi wolniej. Wymiana na procka z wiekszym zegarem neutralizuje ten problem.

Wniosek: wymienic aplikacje na taka, ktora obsluguje dwa rdzenie lub zostawic jednordzeniowy procesor z wyzszym zegarem :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.